Hledáte spolehlivého přepravce zásilek pro váš e-shop či firmu? Či nejste spokojeni se současnou přepravní společností a rádi byste svým zákazníkům dopřáli kvalitnější a spolehlivější přepravu zásilek? Pak máme pro vás tip na přepravní společnost Emons, u které budou všechny odeslané zásilky v těch nejlepších rukách.

Bohaté zkušenosti s odesíláním zásilek

Přepravní společnost Emons vznikla již v roce 1928 a během této doby tak nasbírala velmi bohaté zkušenosti, jež využívá ku prospěchu svých zákazníků. Během téměř 100 let si také vytvořila napojení na všechna důležitá centra po celém světě, takže se na ní můžete obrátit, ať už potřebujete odeslat balík kamkoliv. Přepravní společnost Emons se tudíž postará nejen o přepravu zásilek v rámci České republiky, ale zcela běžná je pro ni i přeprava zásilek do zahraničí. Že vám jméno této společnosti nic neříká? Své služby v ČR poskytuje teprve od roku 2004.  

Rychlá a bezpečná přeprava vašich zásilek

Přeprava zásilek přes společnost Emons je také charakteristická svou rychlostí, a to především díky využití mnoha způsobů dopravy. K přepravě zásilek využívá přepravní společnost Emons vlastních a partnerských dopravních prostředků nejen v oblasti silniční a železniční dopravy, ale i lodní a letecké. V rámci vnitrostátního doručování a EU, tak přeprava zásilky společností Emons běžně trvá kolem 24 až 48 hodin, a to s ohledem na cílovou zemi. V rámci jejích služeb můžete využít i expresní dodání zásilky.

Přeprava nadrozměrných zásilek vám nebude činit žádný problém

Zasíláte v rámci svého podnikání nadrozměrné zásilky? Často se vám pro tyto zásilky nedaří sehnat vhodného dopravce? Přepravní společnost Emons zajišťuje přepravu kusových, nadměrných i atypických zásilek. Vzhledem k dlouholetým zkušenostem zajišťuje i dopravu vymezeného nebezpečného zboží. Takže vám pomůže s doručováním širokého spektra zásilek.

Navíc z hlediska logistiky využívá jeden z nejlepších způsobů přepravy zásilek, jímž je paletová doprava. Doprava na paletách je známá tím, že zajišťuje rychlou a spolehlivou přepravu zásilek a navíc patří mezi univerzální způsob přepravy, který je vhodný pro kamiony, lodě, vlaky i letadla.

Cenu přepravy a další informace zjistíte na webových stránkách společnosti Emons.

Leave a Reply

Your email address will not be published.