O tom jak dopadla celá slavná 23. série automobilového pořadu Top Graf od nás již nejspíše víte. Nový koncept, ve kterém se ukázali zcela noví moderátoři, v čele s Chrisem Evansem, diváky příliš neoslovil, což nakonec vyústilo i ve výpověď Evanse. Pořád však nyní musí vyřešit, kdo jej nahradí. A nyní se přihlásil velice zajímavý adept. 

Tím velkým zájemcem je Curtis James Jackson, kterého budete zná spíše pod přezdívkou 50 Cent. Ano, tento velice populární raper se nechal slyšet, že by měl o moderování Top Gearu zájem, a že by tuto práci naprosto miloval. Navíc také celkem sebevědomě sdělil to, že by on sám byl schopen celou show po neúspěšné sérii zachránit. Nezapomněl však také dodat, že by jeho účast na moderování vyšla BBC draze.

Pokud si myslíte, že se jedná o jakési silné řeči nafrněné celebrity, trochu se pletete. 50 Cent má k automobilům opravdu hodně blízko. Sám je majitelem velice zajímavé sbírky vozů, ve které bychom našli například Lamborghini Murciélago, nebo Bentley Mulsane. On sám pak prohlašuje, že na světě není vůz, který by někdy nevlastnil.

Zjistěte také, jak získat výhodné pojištění.

O 50 Centovi je známé, že má pro vozy vášeň. Dokonce sám přiznal, že nový koncept Top Gearu sledoval, ale že jej příliš nenadchnul, což je v souznění i s názory mnoha dalších diváků pořadu. O jeho mesiasske snaze celý pořád se však můžeme jen dohadovat. Rapper sám prohlásil, že by to bylo pro BBC opravdu drahé. Navíc je o něm známo, že i přes své velké jmění se topí v dluzích. A nová práce by mu z nich mohla pomoci.

Zatím není nic jisté a všechno jsou to jen spekulace. Top Gear prozatím prohlašuje, že nechá nové díly v současném složení moderátorů. To by znamenalo, že budeme sledovat doposud známé tváře, které však dostanou více prostoru. Dá se odhadnout, že pořád nyní začne stavět především na Mattu le Blancovi.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Your email address will not be published.