Operativní leasing je skvělou možností financování automobilu, zvláště pokud nemáte k dispozici dostatek financí na akontaci. Po dobu trvání smlouvy sice automobil nebude váš, ale budete mít jistotu, že kromě fixní měsíční platby Vás provoz automobilu kromě paliva nebude stát o nic více. Navíc, leasingová společnost se o vše postará za Vás a vy budete pouze jezdit!

Koupě automobilu je dnes levnější záležitostí než v dřívějších letech, ale i tak na nový automobil většina rodin nedosáhne. Velice oblíbenou alternativou se v posledních letech stal operativní lízing. Leasingová společnost platí povinné ručení, v případě firem silniční daň, zajišťuje pravidelný servis atd. Vaším jediným nákladem je pravidelná měsíční platba operativního leasingu a potřebné palivo.

Operativní leasing pro podnikatele

V případě, že podnikáte, potěší Vás výhody operativního lízingu ještě více. Celá leasingová měsíční splátka je totiž daňově uznatelnou nákladovou položkou. Je tedy plně odečitatelná z daní. Operativní lízing Vám také dává možnost průběžné obnovy vozidel bez potřeby vlastního kapitálu.

Leasingové společnosti

V České republice je mnoho leasingových společností, které nabízí tuto formu financování vozů. Ne všechny ale mají výhodné podmínky. Proto doporučujeme srovnat, jaké služby jednotlivé nabídky zahrnují a zvolit společnost, která má stabilní zázemí a na trhu je již delší dobu.

Velice oblíbenou leasingovou společností v České republice a zbytku Evropy, je Hertz Lease. U této společnosti je vysoký standard služeb samozřejmostí, v případě, že je vůz nepojízdný, automaticky poskytuje náhradní vůz a garantuje fixní měsíční náklady bez jakýchkoliv dodatečných příplatků. Společnost Hertz Lease je celoevropsky působící leasingová společnost, která má s operativním leasingem mnohaleté zkušenosti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.