AUTOPNEU NOVÁk s. r. o. provozuje servis pro auta v Praze a okolí. Zákazníci si u nás mohou nechat udělat geometrii kol, seřízení sbíhavosti, testy tlumičů, testy podvozku, test brzdových kotoučů, ale také například zakoupit a nechat vyměnit kvalitní použité pneumatiky pro své vozidlo. Naši mechanici postupně zjistí a odhalí závady a rozsah poškození a poté stanoví předběžnou cenu a dobu trvání celé opravy. Jsme tu pro své klienty prakticky denně a pracujeme s nadšením. Pneuservis Praha 10 je tím nejlepším řešením pro Vašeho miláčka. Přesvědčte se sami a svěřte se do rukou našich odborníků. Věříme, že budete maximálně spokojeni.

Pneuservis Praha s dlouhou tradicí

Jestliže potřebujete vyměnit pneumatiky, laserovou geometrii Praha, test tlumičů Praha, test brzd, anebo jinou péči pro svůj vůz, obraťte se na nás kdykoliv během otevírací doby, anebo se objednejte telefonicky. V pneuservisu Praha pracují pouze ti největší profesionálové v oboru, kteří jsou do své práce opravdu zapálení. O své zákazníky a jejich čtyřkolé miláčky se staráme, jak nejlépe umíme. Poskytujeme kompletní servis, jež zahrnuje mimo samotné opravy i doporučení vhodných pneumatik právě pro Vaše auto. Naši mechanici Vám také představí vhodné nářadí, s nimž si pneumatiku zvládnete opravit sami. Neváhejte a objednejte se v bazar pneu Praha!

Objednejte se online!

Výhodou pneuservisu Praha Michle je možnost objednávky jednoduše online a vyhnutí se tak čekání a frontám v pneuservisech. U našeho bazaru pneumatik je velmi snadné parkování díky parkovišti s kapacitou 25 míst. Ptáte se na výhody koupě použitých pneu právě u nás? Veškeré produkty máme skladem. Jedná se o tisíce použitých pneumatik za velice výhodné ceny. Veškeré pneumatiky, ať už jsou to letní či zimní pneu, máme ihned k odběru. Na všechny produkty poskytujeme záruku jako na nové. V pneuservisu Praha 10 naleznete také v nabídce katalogu i oddělení použitých pneumatik speciálních závodních a atypických rozměrů. Vámi zakoupení zboží Vám i odborně namontujeme. Těšíme se na spolupráci!

Leave a Reply

Your email address will not be published.