Doprava na paletách je maximální efektivní. Abychom vám to dokázali, připravili jsme si pro vás tři důvody, proč byste měli i vy svoje zboží posílat na paletách.Přeprava palet je lepší a efektivnější, než si možná myslíte. Pokud tedy dodáváte vašim klientům velké množství zboží, možná vás tento článek přesvědčí, že byste jim své produkty měli posílat na paletách. V následujících řádcích pro vás máme tři důvody, proč byste to měli dělat i vy.

Je to efektivnější

Když vaše zboží efektivně seskládáte na paletu, vejde se vám do vašeho auta mnohem více zboží. Například taková dodávka je naprosto ideální. Doprava na paletách je s jejich pomocí velice jednoduchá a efektivní. Nejenže totiž dojedou do cíle rychleji než kamiony, ale také mnohem méně propálí. To znamená, že tak ušetříte i spoustu financí.

Menší náklady

Tato položka je poměrně kontroverzní. Přece jen budete muset platit nejen za přepravu, ale také za zabalení. Doprava na paletách totiž potřebuje nejen kvalitní palety, ale ještě lepší zabalení. Kromě palet tak budete potřebovat folie a další balící materiál. Ten je ale nutný i při balení klasických zásilek. Je tedy jen na vás, jaký způsob dopravy si zvolíte. Jestli se vám nákup palet vyplatí, pak jděte rozhodně do toho. Palety totiž pravidelní klienti zpravidla vrací. To znamená, že je budete nakupovat jen jednou za čas, když se některá rozbije. V opačném případě budete moct používat ty staré.

Je to rychlejší

Zabalit zboží na paletu je mnohem rychlejší než balit jednotlivé balíčky. To samé platí i o následné dopravě. Naskladnění a vyskladnění vašeho zboží bude mnohem rychlejší. To znamená, že vám dopravce bude schopný nabídnout mnohem lepší ceny než v případě, kdy byste jej posílali po malých zásilkách. To samé platí i o přepravě k samotnému klientovi. Díky možnosti využití menších dodávek bude doprava výrazně rychlejší a pohodlnější. A to ocení nejen obchodníci a velké nebo malé supermarkety.

Leave a Reply

Your email address will not be published.