Láska je mocní čarodějka a někteří lidé kvůli ní dělají hlouposti. Zda je to případ i muže, který daroval své manželce Bugatti Chiron Sport ve speciálních valentýnských barvách je otázkou, nicméně minimálně optická tvář vozu působí poněkud pošetile.

Růžový dar

Přesná identita páru není známa, je ovšem jasné, že se bude jednat o velmi bohatou rodinu. Muž spolupracoval s londýnským prodejcem luxusních vozů H.R. Owen, se kterým dal dohromady Chiron v nevídané barevné kombinaci. Matně bílý lak zde doplňuje třpytivé lakování ve stylu růžového zlata.

Tento metalický lad se měl objevit na vozech Chiron vůbec poprvé, a proto se jedná o světový unikát. Růžová barva se dokonce objevuje i v prostoru, kde je zasazen legendární šestnáctiválec.

Zákazník si ovšem upravil dle svého vkusu či nevkusu, chcete-li také interiér. V něm se objevuje bělostná kůže Gris Rafale, která je prošívaná opět růžovou nití. Na opěrkách pak dokonce nechybí ani vyšité jméno šťastné majitelky vozu Alice.

Jméno se objevuje také na prazích vozu, takže o majitelce víme alespoň něco. Co ovšem nevíme je cena. Přesná suma nebyla prodejcem zveřejněna, ovšem základní verze stojí přibližně 70 milionů korun. Za speciální lak a další personalizované detaily pak ještě určitě musíme přihodit ještě nějaký ten milion navrch.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Your email address will not be published.