Jak jistě víte, automobilka Škoda připravuje nový model velkého SUV, které ponese jméno Kodiaq. To dostalo podle známého poddruhu medvěda, který obývá jeden z aljašských ostrovů a jeho okolí. Na tomto ostrově také leží město jménem Kodiak, které se automobilky na jeden den rozhodla přejmenovat na Kodiaq.

SUV novinka se celému světu představí v druhé polovině tohoto roku. Mělo by se jednat o velké SUV, které nabídne místo až pro sedmičlennou posádku. Pro propagaci tohoto modelu nyní automobilky zvolila opravdu zvláštní způsob.skko91_57307100c24b0

Díky velkorysému souhlasu úřadů ve městě Kodiak, který rozhodně nemohl být zadarmo, mohla automobilka na jeden den přejmenovat městečko s asi šesti tisíci obyvateli na Kodiaq, právě podle chystaného SUV. Přejmenování se neobešlo bez pomoci místních obyvatel, kteří přejmenovali, své obchody, rybářské lodě, společnosti a dokonce se předělávaly ukazatelé na silnicích i kompletně celé internetové stránky města. Přejmenování se dokonce nevyhnuly policejní, ani hasičské automobily.

Může vás také zajímat: dům a zahrada, magazín o dětech a moderní bydlení
skko90_573071009f22c

Celá přeměna byla pečlivě zdokumentována výsledkem celodenní práce se stalo toto opravu poutavé video. Díky němu se můžete podávat, co všechno se ve městě změnilo, a jak na tyto změny reagovali místní obyvatelé.

 

Model Kodiaq je jakýmsi předvojem velké ofenzivní vlny automobilky, na poli SUV modelů. Po Kodiaqu by se měla představit také nová generace modelu Yetti a později sportovně laděné SUV či malý crossover. Jak úspěšná automobilka se svou novinkou bude, ukáže čas. Ovšem představený koncept Vision S, ze kterého bude Kodiaq vycházet, byl vskutku úchvatný.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Your email address will not be published.