Víte, že uděláte lépe, když budete jezdit v zimě na letních pneumatikách (samozřejmě za stanovených podmínek), než když budete vyrážet v létě na zimních? Pokud patříte mezi řidiče, kteří brázdí silnice celý rok na zimních gumách, pak byste měli vědět, že kromě sněhu a ledu fungují tyto v letní sezóně mnohem hůře než kvalitní letní pneumatiky. Třeba ty z pneu bazaru Praha. Návštěvou pneuservisu Praha si zajistíte také geometrii kol, seřízení sbíhavosti, test brzd, test tlumičů a test podvozku. Takže se příliš dlouho nerozmýšlejte a zavolejte si do pneuservisu Praha Michle včas.

Víte, jak to chodí …

S příchodem jara vezmou řidiči pneuservisy útokem. A vzhledem k tomu, že pneu servis Praha 10 patří mezi ty oblíbené, mohli byste čekat příliš dlouho, než na vás dojde řada. Přezouvání na letní pneumatiky už totiž klepe na dveře. Výhodou návštěvy pneuservisu Praha je to, že se můžete rozhodnout pro nákup kvalitních použitých pneumatik, protože pneuservis Praha Michle nabízí kromě jiného také bazar pneumatik.

Stoprocentně kvalitní použité pneumatiky

Možná máte v garáži přichystanou sadu kol s letními pneumatikami a chystáte se, že si kola jednoduše přehodíte sami. A právě tady nastává kámen úrazu. Pokud totiž nedojde k seřízení sbíhavosti, to znamená, že nebude provedena geometrie kol, velmi negativně ovlivníte jízdní komfort, dokonce může dojít k poškození podvozku (test podvozku) v důsledku vibrací kol. Co však můžete udělat nejhoršího je, že se rozhodnete i v letní sezóně používat zimní pneumatiky. Není-li totiž na silnici led, sníh nebo rozježděná břečka, vycházejí z testu brzdných drah na suchu i mokru mnohem lépe letní pneumatiky. Nechce se vám za ně vyhazovat peníze? Navštivte bazar pneu Praha a pořiďte si použité pneu Praha – stoprocentně kvalitní použité pneumatiky za sympatické peníze. Zároveň si nechte si provést 3D geometrii, sbíhavost kol, test brzdových kotoučů, test tlumičů a test podvozku.

Leave a Reply

Your email address will not be published.