Na model Kodiaq od Škodovky čeká facelift, který automobilka připomíná v novém videospotu. Ten prozrazuje několik zajímavých detailů, které s novinkou přicházejí.

Nová tvář Kodiaqa

Je to přesně pět let, co se Kodiaq objevil na českém trhu a proto je na facelift ten nejlepší čas. Premiéra inovovaného SUV proběhne 13. dubna a Škodovka na tuto akci láká krátkým spotem, který chce na nově příchozí model nalákat.

Video tohoto z novinky příliš neukazuje, nicméně pozornému diváku neunikne několika zajímavých detailů. Kodiaq očividně dostane přepracovanou a výraznější příď s šestihrannou maskou ve stylu Enyaqu.

Součástí masky budou také užší světlomety s odděleným LED modulem pod nimi. Dohromady by světla tedy měly vytvářet zcela novou grafiku. Inovace se dotkla také zadních svítilen s krystalickými strukturami, které jsou již tradiční součástí nových modelů od Škodovky a i v tomto případě mají tvar písmene C.

Video ukazuje i několik nových detailů vozu, které ovšem neprozrazují nic vyloženě určitého. Na další zajímavosti si tak musíme počkat do oficiální premiéry. Zajímavostí také určitě bude, zda si Škoda nepřichystá pro Kodiaq nové pohonné jednotky.

Model Kodiaq je významným členem rodiny Škoda, který se stal její vstupenkou do světa SUV vozů. Dodnes jej Škoda prodala na 600 tisíc kusů, které nabízí na 60 trzích světa.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Your email address will not be published.