Rozhodli jste se zainvestovat do inovace Vašeho současného podnikání a rádi byste v nacházejícím jarním a letním období nabídli nové služby? Bezkontaktní automyčky jsou správnou volbou, neboť právě v tomto období vyjíždí nejen každodenní řidiči do silničního provozu. Slunné počasí láká rodiny k víkendovým výletům i dovoleným v zahraničí. To je také jeden z důvodů, proč majitelé aut touží mít svého čtyřkolového mazlíčka jako ze škatulky. Ideální příležitostí přitom je využít možnost přezouvání zimních pneumatik za letní nebo načerpání nových pohonných hmot zkombinovat právě s návštěvou v automyčce.

Výhody portálových automyček

Sázkou na jistotu při pořizování automyček jsou portálové automyčky od společnosti BKF CarWash. Bezkontaktní automyčky jsou oblíbené, jak mezi jejich majiteli, tak také mezi uživateli. Není divu, neboť samoobslužné bezkontaktní automyčky jsou spolehlivé a poskytují jedinečný uživatelský komfort. Kromě toho je možné je dovybavit pestrými doplňky. Za obrovskou výhodu je možné považovat skutečnost, že řidič zvládne svůj automobil detailně omýt sám, zatímco provozovatel čerpací stanice či pneuservisu se může věnovat svému podnikání. Kromě zmíněných prostor se můžeme s automyčkami BKF CarWash setkat také ve stanicích technických kontrol nebo u venkovských provozoven a provozoven v menších městech.

Proč používat portálové automyčky?

V současné době společnost BKF CarWash je jedničkou mezi firmami, které se zabývají výrobou a prodejem automyček. Nejčastěji můžete volit mezi dvěma možnostmi. Zatímco v místech s vysokou a střední intenzitou provozu se doporučují používat kontejnerové automyčky, do menších obcí se jako alternativa hodí modulární automyčky. S kontejnerovými automyčkami se můžete setkat nejčastěji v hustě obydlených sídlištích. Výrobci doporučují umístit je především na místech, kde nebudou k přehlédnutí. Za taková místa lze považovat rovněž obchodní centra. Kontejnerové automyčky nabízí vyšší zabezpečí. Celá jejich technologie je umístěna v technických kontejnerech. Toto řešení zajišťuje vysoký komfort především v zimním období. Automyčky jsou dostupné ve dvou variantách, a to jako mytí práškem i jako mytí tekutým prostředkem.

Leave a Reply

Your email address will not be published.