Ať už máte v garáži nový model nebo splácíte několik let leasing, důkladná prevence v autoservisu by vás neměla minout. Je určena zodpovědným řidičům, kteří chtějí svůj vůz připravit nejen na zimní provoz, ale také odhalit možné problémy. Pokud by se totiž podobná věc přehlížela, hrozí eskalace potíží do budoucna. V takovém případě by pak automobil musel strávit v servisu delší dobu a náklady na řešení by samozřejmě byly podstatně vyšší. Proslulý tuzemský výrobce však rozhodně myslí na všechno!

Zodpovědnost je ctnost, nejen v autoservisu

Pečlivá práce, která připraví váš automobil i na technickou kontrolu. Některé závady nejsou na první pohled viditelné a laik je prakticky nemá šanci odhalit. Pracovník servisu má ale diagnostické přístroje a vlastní bohaté zkušenosti, poradí si tedy velmi dobře i se složitějšími problémy.

Škoda servis Praha zajistí i vyčištění interiéru nebo práci lakýrníka, záleží pouze na přání majitele. Máte za sebou nehodu, pomačkané plechy nebo jiný problém? Buďte bez obav, opravy po pojistných událostech jsou totiž plně k dispozici, stačí se pouze domluvit na konkrétním termínu návštěvy.

Online objednání rozhodně ušetří čas

Telefonování nebo dokonce osobní návštěva? Vůbec ne, v dnešní době je možné řadu věcí zařídit jednoduše přes internet. Zimní servisní akce Škoda je toho důkazem, důkladná revize vašeho vozu je již připravena.

Potřebujete přezout pneumatiky, zkontrolovat, v jakém stavu je autobaterie před náročným obdobím plným sněhu a mrazu? Jde o klimatizaci, práci klempíře nebo něco úplně jiného? Objednávkový formulář je k dispozici, stačí jen zadat údaje a odeslat – odpověď přijde brzy. Značka, jakou je právě Škoda, s sebou přináší punc kvality a tradici po několik generací. Dát jí důvěru se proto rozhodně vyplácí!

Leave a Reply

Your email address will not be published.