Garáž je pro každého milovníka aut či motorek druhým domovem. Mnozí zde tráví značnou část svého volného času. Vylepšují svého plechového miláčka, nebo si sem chodí jen tak posedět, odpočinout, kutit. Je to i váš případ? Pak máte v garáži jistě spoustu nářadí, vybavení a pomůcek.

Úložné místo je v garáži potřeba a co by mohlo být lepšího než kvalitní regály? Postavíte je třeba podél garáže nebo dopředu podél čelní stěny. Dnes se dají sehnat ve všelijakých možných rozměrech, takže si nedělejte starosti s tím, že máte v garáži málo místa. Regál může být i úzký.

Jeden na pneumatiky, jeden na náhradní díly …

Pokud se vydáte ke specializovanému prodejci, budete si moct vybrat regály přesně podle svých představ a také ke konkrétnímu využití. Existují například speciální regály na pneumatiky, na které bezpečně uložíte zimní či letní pneumatiky i pro dvě auta. Záleží, jak vysoký regál si objednáte.

Na většinu ostatních věcí vám budou stačit klasické policové regály. Zvolíte si nejen rozměry, ale i jejich nosnost, takže není problém na nich skladovat třeba těžké náhradní díly. Menší věci pak do regálů naskládáte v krabičkách či v přepravkách.

Vlastní regál si můžete navrhnout

Zajímá vás, kolik by takový regál do vaší garáže stál? Využijte nabídku e-shopu Storagecz.cz a zkuste si navrhnout regál v jejich online návrháři. Zapomeňte na typové regály, navrhněte si vlastní, originální, který bude přímo splňovat vaše požadavky. Výhodou také je, že se dá regálový systém kdykoliv rozšířit, takže teď si můžete objednat menší regál a později ho obohatit.

Když regály nestačí

Na webu Storagecz.cz si možná všimnete i dalšího vybavení, které by se vám hodilo do garáže. Milovníci aut a kutilové si často objednávají také kovový nábytek, jako jsou uzavíratelné skříně či dílenské stoly. S novou výbavou dostane vaše garáž úplně nový rozměr, tak si udělejte radost!

Leave a Reply

Your email address will not be published.