Ke Gymkhaně neodmyslitelně patří značka Ford, ovšem ani Subaru se v ní neztratí, jak dokazuje nejnovější klip, ve kterém Travis Pastrana prohání WRX STI s výkonem 862 koňských sil.

Extrémní extrém

Gymkhana 2020: Travis Pastrana Takeover je oficiálně jedenáctý díl této YouTube série. Díl se odehrává v Pastranově rodném městě Annapolis v Marylandu, kde tento akrobatický motokrosový závodník strávil celý svůj život. Aby bylo ihned jasné, že je to skutečně Pastrana, otevírá se celé video skokem přes vodní kanál, po kterém zrovna projíždí závodní člun. Jak velký skok to byl není jasné, nicméně Pastranův výraz v obličeji prozrazuje, že to nebyl žádný malý hop.

Podobně zajímavá musela být i jeho grimasa v obličeji v momentě, kdy mu levá zadní kolo spadlo z mola a automobil mu v ten moment doslova klouzal po molu nad oceánem. Nicméně ostatní tři kola vůz podrželi a Pastrana se z této situace velmi elegantně dostal a pokračoval dál ve své šílené jízdě.

Během ní udělal nespočet drifterských koleček, a to dokonce i v tandemu s dalším Subaru, nechyběl tu ani opičák na segwayi a velice šíleně vypadal i moment, při kterém se Pastrana řítí proti akrobatickému letadlu, aby se spolu v jeden moment oba ocitli ve vzduchu.

Následně se Pastrana prožene po silnici za městem, kde předvede další parádní skok a pak už vjede do svého sídla nazvaného jako Pastranaland, kde šílenosti rozhodně nekončí. Je tu totiž spoustu jezdců na motorkách, skateboardistů a také malý devítiletý kluk, co si dává double backflipy jako nic. To prostě musíte vidět.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.