Chiron od Bugatti je zcela výjimečným automobilem, který budí velké množství emocí. Na světě se ovšem najdou tací, kterým standardní vzhled tohoto vozu nestačí a potřebují jej ještě více upravovat. Mezi takové patří i exemplář z dílny Mansory.

Chiron, který vás dostane

Mansory je známi pro svou vášeň předělávat vozy do skutečně extravagantní podoby. Jejich projekty vám buď uhranou, nebo na vás budou jednoduše až příliš. Vše se totiž pohybuje na hranici kýče, ovšem lidé na práci této společnosti slyší a objednávky se jen hrnou. Proto společnost vytváří stále nové a nové projekty, za které si nechává náležitě zaplatit.

To bylo potvrzeno i na autosalonu v Ženevě, kde byly prezentovány modely jako Rolls-Royce Cullinan „x Billionaire“, Lamborghini „Carbonado Evo,“ Mercedes-AMG třídy G „Star Trooper“ nebo Bugatti Chiron „Mansory Centuria.“ A právě Bugatti patří k tomu nejextravagantnějšímu, co můžete ve své garáži dnes mít.

Už tak dokonalý automobil společnost obohatila o celou řadu karbonových prvků, které ve většině případů plní hlavně dekorativní účely. Přibyl také nový výfukový systém s netradičně řešenou koncovkou. Změny je možné nalézt tako v interiéru, který kompletně celý laděný do ostře modré barvy.

Ovšem vzhled není to jediné, co vám u tohoto vozu vyrazí dech. Postará se o to také jeho cenovka, která šplhá k částce 108 milionů korun. Posouzení, zda za to vůz stojí či nikoli, necháme již na vás.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Your email address will not be published.