Mnoho lidí si dnes kupuje automobily typu SUV, díky kterým se mohou občas podívat i mimo vozovku. V opravdu skutečném terénu jsou však i tyto vozy zcela ztraceny. My se však podíváme na automobil, který si dokáže poradit se vším, co se mu postaví do cesty.

Hunta Overcom je tvořena v Bělorusku a hned od začátku byl automobil konstruován tak, aby překonal nepřekonatelné. Automobil nemá problém vypořádat se s pískem, blátem, sněhem a dokonce jej nezastaví ani vodní hladina. To si tak můžete prohlédnout v přiloženém videu.

Důvodů proč je tento automobil schopen zdolat jakýkoliv terén je hned několik. Může za to jeho nízká hmotnost, které bylo dosaženo použitím sklolaminátu na tvorbu karoserie. Automobil je nabízen buď v dieselové či benzínové verzi a obě pohonné jednotky jsou kombinovány s pětistupňovou manuální převodovkou. Na silnici si však s tímto vozem příliš zábavy neužijete. Jeho maximální rychlost je 50 kilometrů v hodině. Proto je jediným řešením cesta terénem, díky které budete mít obrovské množství zážitků, díky nepřekonatelnosti tohoto vozu, což je dáno uzávěrkami diferenciálu a redukční převodovkou.

Kapacita nádrže tohoto automobilu je 100 litrů paliva, ovšem do rezervy se vejde dalších 95 litrů paliva. Automobil je schopen i pohybu po vodě, díky příplatkovému lodnímu šroubu a také obrovských nízkotlakovým pneumatikám. Díky této výbavě je schopen pohybu po vodě až 8 kilometrů v hodině. Za příplatek můžete dostat klimatizaci a také parkovací kameru.

Automobil pojme až osm cestujících a jeho celková hmotnost je 2 300 kilogramů. Cena je raději neudávána.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Your email address will not be published.