Autosalonů i autobazarů je po celé ČR dostatek, jenže většina z nich nabízí pouze osobní automobily. Jakmile sháníte nějaký užitkový vůz, ať už jde o van, minibus, pickup nebo přívěs, problém je na světě. Výběr je podstatně užší. Ale jen do té doby, než se poohlédnete po internetu.

Chcete-li při nákupu užitkových vozů spoléhat pouze na sortiment lokálních prodejců, se zlou se potážete. Málokde mají dostatečný výběr, nabídka minibusů, přívěsů i pickupů bývá slabá, protože o ně není takový zájem jako o osobní automobily.

Poohlédněte se na internetu

Lépe tedy uděláte, pokud se rozhlédnete v sortimentu prodejců, již mají své webové stránky. Užitkové vozy, furgony, vany, pickupy, přívěsy či dodávky sice nepatří ke zboží, které by se dalo zakoupit přes e-shop, ale vyhlédnout si je na internetu můžete. Pak již pojedete na jistotu si jen živě prohlédnout to, o co máte zájem.

A když už budete hledat na internetu, neztrácejte čas u malých prodejců. Otevřete si rovnou web největšího prodejce užitkových vozů v ČR – vanscentre.com. Na trhu je 11 let, prodal už přes 15 000 vozů a 98 % zákazníků je zcela spokojených. Vy budete možná již brzy patřit mezi ně.

Minibus nemusí být nový, aby dobře sloužil

V nabídce tohoto prodejce najdete spoustu cenově příznivých vozů. Minibus pořídíte bez problémů pod 200 000 Kč, nebudete přitom muset dělat žádné kompromisy ohledně výbavy a zachovalosti. Výběr značek je také bohatý, samozřejmě nechybí klasičtí zástupci jako Ford Transit, Peugeot Boxer nebo Volkswagen Caravelle. Prodej užitkových vozů přes Vanscentere.com je zcela bezpečný. Nikdo se vás nebude snažit ošálit, vozy většinou pochází z ukončených leasingových smluv, mezinárodních aukcí a od osvědčených dodavatelů mnohdy mimo ČR. Získáte daleko větší záruku kvality, než kdybyste koupili minibus někde na inzerát.

Leave a Reply

Your email address will not be published.