Dnes je naprosto běžné, že když si chcete něco koupit, nejdříve se na internetu podíváte, jaké jsou ceny v různých obchodech. Kolikrát použijete i nějaký srovnávač typu Heureka. Víte však o něčem podobném, co by fungovalo i pro automobily? Portál Autonaklik.cz zaplnil díru na českém trhu a radí, kde koupit skladové vozy za nejlepší ceny.

Autonaklik.cz je agregátor skladových vozů v ČR. Srovnává nabídky nových a předváděcích vozů dealerů z celé ČR, což šetří spoustu času. Nemusíte pátrat, kde mají dané auto nejlevněji. Kdo někdy chtěl koupit nové auto a pátral po cenách, ví, o čem je řeč. Kolikrát je nutné kontaktovat jednotlivé dealery, ptát se jich na cenu a vyjednávat, protože částky uvedené na webu nebývají aktuální.

Autonaklik.cz pomáhá také s výběrem

Ještě nemáte žádný konkrétní vůz vybraný? Nic se neděje, protože portál je také online autosalonem. Stačí využít filtr, v němž si zadáte své podmínky (karoserii, palivo, cenu apod.), a web vám potom nabídne vozy přesně odpovídající vašim požadavkům. Budete-li potřebovat, specialisté z portálu jsou připraveni vám odborně poradit.

A vyplatí se vůbec hledat auto online?

Určitě, čísla to potvrzují:

  • 71 % zákazníků si dokáže představit, že jim 360° videoprohlídka nahradí zkušební jízdu

  • 53 % zákazníků pomohlo video zúžit výběr vozu

Portál za vás vyřeší většinu starostí

Hlavním plusem je krásná cena. Tu už portál vyjednal za vás, a obvykle jde o cenu, na niž byste jako jednotlivec kupující si auto sami nedosáhli. Autonaklik.cz ovšem zachází ještě dál a pro své klienty zařizuje i celou řadu dalších věcí. Když zůstaneme u financí, tak je to například možnost výhodného úvěru či operativní leasing. A mimo finance?

Pokud si vyberete vůz a budete o něj mít zájem, můžete se rovnou vydat k danému dealerovi, kde je pro vás připravený. Není to však vůbec nutné, protože Autonaklik.cz vám váš nový automobil klidně doveze až před dům. Auta rozváží po celé republice, ostatně nabídky na webu jsou také od dealerů z celé republiky. Kromě toho za vás dealer zařídí přepis auta.

Zní to jako pohádka? Pak se podívejte na Autonaklik.cz, kde je v současné době téměř 18 000 vozů od více než 400 dealerů.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.