Koronavirus řádí i nadále a pro mnohé to znamená nutnost práce z domova. Ovšem díky speciální přestavbě od Inkas lze pracovat i během cest a přitom být v co možná největší izolaci od okolního světa.

Pracovna do L

Speciální úpravu mercedesu provedla společnost, která se jinak soustředí na přestavby vozů v obrněná monstra, která odolají kulkám i granátům. Novinka sice takovou odolnost v základu nenabízí, nicméně z ní jdou uzavírat obchody světového významu v maximálním komfortu. Jedná se totiž o mobilní kancelář na čtyřech kolech.

Vnitřní prostor Sprinteru nabízí skutečně velmi bohaté možnosti a konstruktéři si díky tomu mohli vymýšlet. Do vozu se vejde až pět osob, které se mohou usadit buď komfortních sedadel, nebo zasednout za pracovní stůl do tvaru L, který je plnohodnotnou pracovnou.

Ve voze jsou zároveň nainstalovány dva chytré televizory, o rozměru 45 palců, vybavené bezdrátovým připojením a řadou portů. Tedy ideální pro obchodní meetingy. Zároveň zde najdeme interkom pro komunikaci s řidičem.

Mimo luxusní výbavy jsou zde použity také luxusní materiály. Sedadla jsou potažena nejjemnější kůží, k dispozici jsou opěrky nohou, sedadla mají masážní funkce, samozřejmostí je bohatý prostor nad hlavou. Dále zde najdeme ledničku a řadu zábavních systémů. Navíc lze vše uspořádat přesně dle potřeb zákazníka.

Luxusní výbavu doplňují také luxusní použité materiály. Sedadla jsou potažena nejjemnější kůží, k dispozici jsou opěrky novou, sedadla mají masážní funkci, samozřejmostí je také bohatý prostor nad hlavou. Dále zde najdeme ledničku a samozřejmě i mnoho interaktivních prvků zábavy.

Inkas VIP Mobile Office je samozřejmě možné vybavit řadou prvků, které známe z tradičnějších vozů pro tuto značku. Majitel si může dokoupit neprůstřelné pancéřování, kamerový systém, rušičky signálu a další. Ceny společnost neuvádí, ale je jasné, že se o levnou záležitost jednat nebude.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Your email address will not be published.