Rozhodli jste se rozšířit sortiment služeb Vašeho pneuservisu o mytí aut v modulárních mycích boxech? V tom případě Vás pravděpodobně nadchne nabídka společnosti BKF CarWash na pronájem či koupi automyček o této značky.

Co nabízí automyčky BKF CarWash?

Samoobslužná ruční myčka byla navržena tak, aby odpovídala potřebám mytí aut v lokalitách s nízkou až střední intenzitou mytí. Za taková ideální místa lze považovat menší až středně velké obce. AutomyčkuBKF CarWash je možné nechat nainstalovat nejen do pneuservisů, ale může tvořit doplněk služeb také u různých provozoven a prodejen. Samoobslužný modulární mycí box se často nechává stavět také jako doplněk u čerpacích stanic či stanic technické kontroly apod. bezkontaktní mycí boxy získávají na větší oblibě zejména v deštivém podzimním počasí. Při pořízení automyček značky BKF CarWash získáte plně vybavenou ocelovou konstrukci se střechou dle projektu této firmy.

Zákazníka nadchnete zejména možností využití až šesti mycích programů, které se postarají o kvalitní očistu jeho čtyřkolového vozidla. Mycí programy slouží k předmytí, základnímu mytí, oplachu zbytků nečistot, navoskování a závěrečnému oplachu. Šestý mycí program je bonusový a lze aplikovat jako postřik ráfků. Tento mycí program si klade za cíl odstranit nánosy a usazeniny z brzdových čelistí.

Využijte také věrnostní programy BKF CarWash

Společnost BKF CarWash pro klienty používající její automyčky připravila věrnostní programy, které ocení každý řidič. Více informací o věrnostních programech si můžete přečíst zde bkfcarwash.cz. BKF věrnostní program je vhodný zejména pro majitele služebních vozidel. Umožňuje snadné a rychlé dobytí BKF karet přes webový prohlížeč na internetových stránkách. Společnost BKF CarWash podporuje také bezhotovostní platbu za mytí vozidel.

Leave a Reply

Your email address will not be published.