Potřebujete si jednorázově vypůjčit nákladní vůz, nebo sháníte nákladní techniku na delší dobu a nechce se vám investovat do nákupu vlastní? Pak určitě využijte možnosti, které nabízí půjčovna nákladních vozidel. Hlavní výhodou je, že nasednete a můžete ihned odjet.

Je to tak jednoduché

Pronájem nákladní techniky se nevztahuje pouze na vozidla, ale i na přívěsy, návěsy, stavební stroje, tahače, sklápěče a další speciální vozy. Tato nákladní vozidla lze půjčit na libovolně dlouhou dobu, která není navíc omezena kilometry. Navíc provozovatel autopůjčovny garantuje výborný technický stav vozů a kompletní pojištění. Proč tedy nevyužít pronájem stavebních vozů k růstu vašeho podnikání, když nemusíte řešit servis, výměny ani další náklady?

Tahače a návěsy

Půjčovna tahačů nabízí vozy ověřených značek, jako jsou Renault, Volvo, Daf, Man, Iveco či Scania. Stačí si pouze vybrat, buď na místě, nebo na internetových stránkách půjčovny, o které vozidlo máte zájem. Naleznete zde podrobné informace včetně několika fotografií vozu a ceny půjčovného.

Půjčovna návěsů se zaměřuje na cisterny, mrazící, chladírenské, plachtové, valníkové a sklápěcí návěsy. Naleznete zde hlavně značky Schmitz, Lag, Lamberet, Wielton a Krone.

Pokud potřebujete něco extra

Půjčovna speciálních vozů zahrnuje nabídku hydraulické ruky, lesáku či návěsu na dřevo. Klasický sortiment půjčovny nákladních vozidel doplňuje i specializovaná nabídka užitkových vozů a dodávek.

Pokud se přece jen rozhodnete pro nákup nákladní techniky, neboť pro vás její pronájem není finančně výhodný, pak je možné vybrat si vůz do 7,5 tuny a nad 7,5 tuny. Rovněž si můžete odkoupit i návěs. Zajímavou službou, kterou autopůjčovna nabízí, je financování pořízení nákladní techniky formou úvěru nebo leasingu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.