Koupě nového nákladního vozu je náročná záležitost. Není divu, vždyť jeho pořízení je spojeno s velkým finančním vydáním. Podnikatelé se často obracejí na nesprávné firmy, kde se jim nedostane potřebné péče a férové cenové nabídky. Nákladní automobily si pořizují majitelé dopravních společností většinou z bazaru. Tento způsob je po všech stránkách výhodnější.

Představení nákladních vozů a návěsů

Pokud máte v plánu koupi nákladních aut a návěsů, podívejte se na internetové stránky firmy Actir, která se věnuje jejich prodeji a výkupu. V pestré nabídce si vybere skutečně každý. Určitě počítejte i s prodejem užitkových vozidel, přívěsů a nákladní techniky. V tomto směru se můžete spolehnout na kvalitu Iveco Stralis. Možná vám padnou do oka odtahová auta, speciální nosiče kontejnerů, tahače návěsů, Iveco s hydraulickým čelem, mrazákem anebo analogickým tachografem.

Nakupujte chytře

Na internetových stránkách společnosti v sekci bazar s nákladními vozy, přívěsy a návěsy si prohlédnete produkty, které lze filtrovat dle kategorie, značky, roku výroby, ceny. Jen tak si ušetříte čas a najdete svého favorita. Iveco, to jsou nákladní a užitkové vozy. Ať už potřebujete typ s plachtou, chlaďákem či kontejnerem, vždy máte po ruce skvělé možnosti. Lze doporučit populární vozy Iveco Eurocargo určené pro krátké městské trasy i dálkovou přepravu. Za zmínku stojí také Iveco Stralis, tahač vhodný na dálkovou přepravu.

Nákladní návěsy v mnoha provedeních

V bazaru s návěsy AC TIR najdete různé typy v evropské úpravě s třemi koly. Rozhodně nechybí druhy, jako jsou plachta, mrazák, sklápěcí návěs, návěsy nutné k přepravě kontejnerů i speciální typy. Klikněte na webové stránky Actir a vybírejte z nabídky nákladních vozů, sklápěčů, tahačů návěsů, přívěsů, návěsů, stavebních strojů, autobusů i dodávek.