Není to až tak dávno, co se koupě malého městského skútru dožadovali teenageři či čerstvě dospělí, aby se něm mohli svižně přepravovat do školy, než si udělají řidičský průkaz na silnější vozidlo. Dnes jsou v módě skútry pro věkovou skupinu z opačného konce spektra. Slyšeli jste už o senior skútrech?

Inteligentní vozítko do městského provozu

Mladším lidem skútr poslouží jako mrštné vozítko, s nímž se mohou proplétat mezi kolonami vozidel ve špičce a dostat se tak včas na místo určení. Oblíbily si ho i ženy, protože s ním zaparkují všude. Na první pohled nepříliš výkonné mopedy odvedou ve městě službu k nezaplacení – a vlastně za ně ani moc nezaplatíte! Senior elektrické skútry mají však pro své majitele ještě zásadnější význam. Pomohou jim prodloužit aktivní život a zavezou je na místa, kam by se jinak vůbec nedostali. To vše zcela bezpečně a včetně přepravy nákupních tašek. Samostatnost je pro člověka tím nejcennějším, a právě senior skútry ji mohou vašim rodičům či prarodičům navrátit.

Pohodlí a snadné ovládání

Protože jsou elektrické skútry pro seniory určeny osobám, jejichž pohyblivost již může být omezena věkem, je tomu uzpůsoben i jejich design. V prvé řadě jde o pohodlné sezení, které odpovídá komfortnímu, ergonomicky řešenému počítačovému křeslu. Dále se tato vozítka mohou pochlubit řadou bezpečnostních prvků a umožňují snadné nasedání. Jistotu poskytnou praktické úchyty. Ovládání, nabíjení i údržba jsou také řešeny tak, aby je zvládla i starší generace. Pro větší stabilitu mívají skútry tři nebo čtyři kola, nehrozí tedy žádné převažování. Motor je dostatečně výkonný na běžný pohyb po městě, a to včetně najíždění na obrubník, přičemž kola výborně tlumí otřesy.

Záchrana pro osoby s pohybovým omezením

Elektrické invalidní vozíky mohou také patřit do sortimentu skútrů – stačí si prohlédnout katalog designových vozítek společnosti Ravo CB, skútry a mopedy České Budějovice. Kde je běžné kolečkové křeslo překážkou, spolehlivý skútr se silným elektromotorem nezklame. Vám či vašim blízkým umožní kdykoliv navštívit rodinu, přepravit se do zaměstnání na druhé straně města, nebo třeba zajet si na výlet do ZOO, aniž byste se museli fyzicky namáhat. Vyberete-li si právě u tohoto prodejce, ušije pro vás řešení na míru dle typu postižení, zaškolí vás v používání vozíku a postará se i o případné opravy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup