Plánovat se v tomto případě musí, to je bez debaty. Ze začátku se musí probrat, co všechno se má přemístit. Na tomto základě se posléze vybírá vhodný stěhovací vůz. Firma Levné stěhování bytů Praha potom promyslí, kolik je potřeba pracovníků. Časový harmonogram je samozřejmostí. Stěhovací firma se bez problémů přizpůsobí požadavkům zákazníka, aby byl co nejvíce spokojený a neměl žádné výhrady. Samozřejmě návštěva ve firmě je bezplatná, cena se stanovuje výlučně jen za služby. Tím si zákazník může být úplně jistý.

Stěhování malého bytu

Pod pojmem malý byt se rozumí velikost 2+kk nebo 2+1. Na to stačí vozidlo o velikosti nákladového prostoru 24 metrů krychlových. Ovšem záleží na té které firmě. Obvykle se ke stěhování malého bytu podílejí tři pracovníci. Drobné vybavení bytu se dá zabalit do papírových krabic, které firma může zapůjčit. Podotýkáme, že zdarma. Pokud to zákazník nestihne, tak stěhovací firma zajistí zabalení věcí sama. Obvykle to bývá v den stěhování. Větší předměty člověk, jenž si objedná stěhovací firmu, nemusí balit. Firma to udělá v menším bytě za něj, čili i tohle se zcela jistě vyplatí.

Stěhování běžného bytu

Běžný byt je zhruba o velikosti 3+kk. Tady je logicky k dispozici větší auto než v případě malého bytu, a to zhruba o plus mínus 9 metrů krychlových, to už záleží na individualitě každé ze stěhovacích firem. Některá vozidla mají ke stěhování běžného bytu hydraulické zvedací čelo. I v tomhle případě bývají k dispozici tři pracovníci. Cena stěhování běžného bytu se pohybuje okolo dvanácti set korun na hodinu, ale opět se to může lišit kus od kusu, není to žádný paušál. Co se týká balení věcí, tak platí pravidla jako u stěhování menšího bytu výše uvedené. Jak je vidět, stěhovat se dá bez stresu a zbytečných nervů.