Vozy Tatra jsou považovány za ty nejspolehlivější a nejvýkonnější vůbec. Vždyť svou historii také píšou od roku 1850 a jejich popularita rozhodně neklesá. Vlastníte i vy vozy značky Tatra? V tom případě jim věnujte náležitou péči.

Přednosti Tatra vozů

Tatra je třetí nejstarší a dosud existující automobilka na světě. Vozy Tatra se mimo jiné pyšní vysokou přepravní rychlostí v náročném terénu, vysokou stabilitou při jízdě v zatáčkách a ve svazích a taktéž minimální údržbou. Svých `nej` má samozřejmě více, ale pokud některý z užitných vozů značky Tatra vlastníte, jistě není zapotřebí jich vypisovat více.

Zato je nutné zmínit, že pokud některý z vašich vozů vyžaduje opravu, je záhodno použít pouze originální náhradní díly. Jedině tak bude zaručena stávající kvalita a především jimi zachováte všechny přednosti vozů Tatra.

Kompletní sortiment náhradních dílů

Společnost ATH Tatra se proto může stát vaším dobrým partnerem. Funguje již od roku 1993 a zabývá se prodejem originálních dílů a agregátů pro vozy značky Tatra a Liaz. Je schopna vám poskytnout nejen motory Tatra, ale rovněž motory Perkins, náhradní díly Liaz, vzduchojemy a mnoho dalšího, například:

  • kompletní sortiment originálních dílů
  • repasované díly Tatra a Liaz
  • agregáty po generální opravě
  • převodovky, nápravy, řízení a kabiny
  • sklápěcí korby
  • sortiment dílů značky Kolbenschmidt, Europalt, Motor Jikov, Hanácké železárny a pérovny, Frauenthal Automotive Hustopeče

Opravy motorů

ATH Tatra taktéž nabízí běžné, střední a generální opravy motorů Tatra a Liaz. Máte jakékoliv dotazy? Neváhejte se pracovníkům ze společnosti ATH Tatra ozvat prostřednictvím telefonu nebo e-mailu. Také se podívejte na její webové stránky. Najdete zde i sekci `výprodej`, kde je vystaveno náhradní příslušenství za zvýhodněné ceny.

Leave a Reply

Your email address will not be published.