Nová show Grand Tour se velmi brzy ukáže světu. Všichni na ní netrpělivě čekají, a mají na ní velká očekávání. A show se jim bude snažit maximálně vyjít vstříc. Lidé obecně milují, když se něco demoluje a přesně to bude mít ve svém repertoáru tato show.

Již za dva týdny se představí první díl první série ve své premiéře a to prostřednictvím internetové služby Amazon Prime. Show by měla být ještě nadupanější než Top Gear a přinášet i tak skvělé věci, jako masovou likvidaci automobilů. Celkem by jich mělo být zničeno na 27 a to jen v první sérii.08_57f3bd8ff069d

Bohužel vám nyní nemůžeme říci, které modely to přesně byly, ovšem následující trailer napovídá jakým způsobem byly automobily ničeny. Jeden z nich například neodolal protitankové střele, a druhý nevydržel nápor pásů z jeřábu. Starý dobrý Top Gear si doslova zasednul na automobil Morris Marina, ovšem ne všechny havárie vždy byli součástí plánu. Stig například při testování rozstřelili hypersport Koenigsegg CCX. A jednou dokonce v pořadu začalo hořet Zenvo ST1.

Nová show přinese však i mnoho nového. Podle Clarksona bylo při natáčení nacestováno celkem 1 474 546 320 mil, což je téměř 2,5 miliardy kilometrů. Asi vám také při tomto čísle spadla čelist, avšak vězte, že je trochu nadnesené. Jedná se o klasickou ukázku Clarksonova humoru, ovšem samotný název celé show odkazuje velké množství cestování, kterého si v rámci pořadu užijeme dosyta. Pokud zůstaneme u statistik, pak počet vypitých káv dosáhl čísla téměř 15 tisíc a to je slušné číslo, které je i dost reálné.11_57f3bd91a4bb6

První díl tohoto velkého projektu bude ke shlédnutí od 18. Listopadu právě prostřednictvím služby Amazon Prime. Ta je dostupná pro USA, Velkou Británii, Německo a Japonsko. V České Republice prozatím dostupnost této služby není jistá.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup