Asi netřeba připomínat, jak se v nedávné době vyvinula situace u anglického pořadu Top Gear, ze kterého odešli všichni tři hlavní moderátoři, kteří si našli místo ve zcela novém projektu jménem Grand Tour. Na něj nyní vyšel první trailer a věřte nám, že to bude stát za to.

Pořad je dílem internetové služby Amazon Prime, která jej ušila přímo na míru slavnému moderátorskému triu. Celý projekt se dostane na obrazovky 18. Listopadu a nyní na něj láká neskutečně akční trailer, který prozrazuje, že u této show se rozhodně nudit nebudeme.

Zatímco minulé video, které tvůrci zveřejnili, bylo jen lehkým lákadlem na to, kdy vlastně bude pořad spuštěn, nové video je plnohodnotným trailerem, který představuje pořad v tom nejlepším světle. Moderátoři opět řádí tak jako za starých časů a představují svůj neotřelý humor a neskutečně šílené věci, které celý minulý rok prováděli.

Krom moderátorů zde budou mít hlavní slovo také automobily. Těšit se můžeme například na Ferrari LaFerrari, McLaren P1 či Porsche 918 Spyder. Tyto automobily se celým trailerem prořítí neskutečnou rychlostí a prozrazují tak na co se v první sérii můžeme těšit. Dále zde máme i netradiční srovnání Astonu Martin DB11 s Rolls-Roycem Dawn a Dodge Challenger SRT Hellcat.

Pořad však bude stát hlavně na humoru moderátorů, kdy například May ukáže svou ruku, kterou si zlomil přímo během natáčení, Hammond bude zlomyslný tak jako vždy a Clarkson bude, no prostě Clarkson. To vše je zabaleno v nádherných záběrech z celého světa, po kterém trio cestovalo. Navštívíme společně všechny čtyři kontinenty, a vysílání s diváky bude probíhat také z různých koutů světa. To všechno uvidíme v dvanácti epizodách první série, kdy jedna epizoda bude mít asi 60 sekund a bude se vysílat jednou týdně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup