Nakupování v éře internetu je čím dál snazší díky volně dostupným „srovnávačům“ cen produktů a služeb. Prostřednictvím internetu jednoduše porovnat povinné ručení a nalézt i hodnocení kvality výrobků a různé spotřebitelské recenze. Stejný postup jako při hledání levných a kvalitních pneumatik pro váš vůz lze uplatnit i při výběru nejvýhodnějšího pojištění. Jak na to a kde najdete všechny potřebné informace na jednom místě?

Srovnávač povinného ručení

Specializované srovnávací servery slouží také k porovnání povinného ručení, díky nimž snadno pro sebe najdete nejlevnější variantu. Jak to funguje? Výši povinného ručení pro rok 2016 si necháte vypočítat přes šikovnou kalkulačku. Po zadání vašich základních údajů během ani ne minuty obdržíte přehled o nejvýhodnějších nabídkách na trhu. Než napočítáte do tří, budete mít svého favorita. Další specialitou těchto serverů je, že si jejich prostřednictvím můžete pojištění taky hned zřídit online bez nutnosti osobní návštěvy u konkrétní pojišťovny.

Výhody sjednání pojištění online

Raději své finanční záležitosti řešíte na pobočce? Přes internet je porovnání povinného ručení bezpečné a čím dál běžnější. Otevírací doba pojišťoven většinou koliduje s pracovním rozvrhem spousty z nás. Sjednání přímo na pobočce stojí další peníze. Osobní návštěvě a poplatku za sjednání smlouvy na pobočce se můžete hravě vyhnout, když to uděláte online. Zelenou kartu budete mít nejdříve druhý den v poštovní schránce. Rychle, jednoduše, bezpečně.

Kompletní přehled o povinném ručení 2016 naleznete na stránkách několika srovnávacích webů. Příkladem za všechny je web 123ručení.cz, který kromě základních informací zahrnuje i neustále aktualizovanou online kalkulačku, s jejíž pomocí si jednoduše necháte spočítat a určit nejlevnější variantu vašeho povinného ručení. Zřiďte si své povinné pojištění online a ušetříte čas i peníze!