Řidiči nákladních vozidel nemají jednoduchou práci. Kromě toho, že mají na starost řízení mnohatunového kolosu, tráví spoustu času mimo domov a čelí nadměrnému stresu. Míra zodpovědnosti profese profesionálního řidiče je přitom obrovská. Pokud se náklad nedostane na místo určení ve stanoveném čase a ve stoprocentním stavu, zaměstnavatel vyvodí důsledky.

Šoféři jsou navíc často nabádáni k porušování předpisů a jejich platové ohodnocení rozhodně neodpovídá náročnosti povolání. Proto je dobrých řidičů nedostatek a není jednoduché najít spolehlivou spediční firmu.

Dopravců, kteří svým zákazníkům slibují modré z nebe, působí v oboru silniční přepravy víc než dost. Slibům však dostojí jen hrstka firem. A ještě méně jich je schopno zajistit expresní dopravu kusových zásilek za cenově výhodných podmínek. Naštěstí se najdou i světlé výjimky – speditéři, na jejichž prvotřídní služby se mohou zákazníci bez obav spolehnout. Patří k nim i Emons Spedice. Německá společnost vstoupila na český trh v roce 2004 a potvrzuje vše, co se o našich západních sousedech říká. Přeprava zásilek je precizně organizovaná a rychlá.

Kusové zásilky, palety i nebezpečné zboží

Dobrý přepravce se nebojí ničeho. Respektive je připraven čelit výzvám a dokáže přepravit zásilky různého charakteru. Emons Spedice si poradí s kusovými zásilkami, naprostou samozřejmostí je doprava na paletách a problém není ani přeprava nebezpečných látek, samozřejmě v souladu s přísnou legislativou a komplexními požadavky náročných zákazníků.

Dopravce, který se v oboru pohybuje přes 80 let, disponuje desítkami vlastních středisek a díky perfektně nastavené logistice garantuje běžnou dobu dodání od 24 do 48 hodin. Podrobnosti o silniční, ale také letecké, lodní a železniční přepravě najdete na emons.cz.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.