Nové auto je sice opravdová nádhera, ale pro řadu domácností bohužel nedostupná záležitost, a to zejména z důvodů ceny. Něčím se ale jezdit musí, tudíž přicházejí ke slovu ojeté vozy, které také nabídnou zajímavý poměr cenovky a kvality, stačí jen dobře vybírat a někdy také nedávat hned na první dojem, ale ještě trochu popřemýšlet. Nejde jen o barvu, ale také interiér – bude se vám v něm dobře sedět, půjde řízení doslova jako po másle? Někdy postačí zkušební jízda, abyste si udělali trochu lepší obrázek…

Záruka až dva roky na vybrané modely

Všechno si pečlivě prohlédněte, v dnešní době máte už možnost využít i videoprohlídku a jít tak více najisto. Autobazar Praha přináší na vybrané vozy záruku v délce trvání až 24 měsíců, pečlivé prověření nabízených vozů skrze společnosti CEBIA či CARDETEC. K dispozici je až tři sta různých modelů, mezi nimiž samozřejmě nechybí ani legendy jako Honda, Mazda nebo Volvo.

Dvanáctiletá zkušenost s českým trhem mluví za vše, reference stálých klientů také. Dobrá dostupnost tohoto autobazaru, nacházejícího se v Praze 9, je pak dalším plusovým bodem. Komisní prodej i výkup vozidel za hotové je k dispozici, stejně jako možnost vyřídit leasing s akontací od deseti procent.

Široká nabídka nejen v sortimentu rodinných vozů

Pražské auto bazary mají velmi zajímavé možnosti, což se odráží nejen na počtu vystavených vozidel, ale i na jejich atraktivní cenovce. Opel, Škoda Octavia nebo i BMW a Mazda, stačí si jen vybrat. Legální původ vozidla je samozřejmost, na místě lze sjednat povinné ručení a ušetřit si tak další čas a starosti s administrativou kolem nového vozu. Stačí si jen rozmyslet účel, které auto bude mít? Spíše cesty do práce a zpět nebo i rodinné výlety, kde je zapotřebí větší zavazadlový prostor?

Leave a Reply

Your email address will not be published.