Máte vlastní autodopravu, plánujete založit stěhovací společnost, nebo potřebujete přívěs? Investice do všech těchto užitkových vozidel není zrovna malá, určité typy jsou i několikanásobně dražší než osobní auto. Právě proto se zejména drobní podnikatelé a soukromí zájemci poohlíží po použitých vozech.

Kdo chce koupit ojetý osobní automobil, má obrovský výběr. Autobazarů je všude dostatek a kolikrát jsou ochotné vám i sehnat auto, které přesně potřebujete. Ale co dělat v případě, že sháníte Volkswagen Transporter, Ford Transit, Iveco Daily nebo jinou konkrétní dodávku?

Zamiřte do specializovaného bazaru

Jednou možností je prohledat různé inzeráty na internetu a facebookové skupiny. Kupovat dodávku takhle napřímo je ale vždy trochu riskantní. Nikdo vám nedá žádnou záruku, nikdo se za vás nepostaví, pokud koupíte něco v jiném stavu, než jak to prezentoval majitel. Lepší je z tohoto hlediska navštívit bazar dodávek či bazar užitkových vozů.

Jedním z největších bazarů specializujících se na prodej užitkových vozů je autobazar AC Dodávky. Působí už přes deset let a patří k nejlepším a nejznámějším specializovaným bazarům v ČR. Nabídne vám spoustu služeb, které byste od soukromého vlastníka nikdy nedostali. Například umožňuje financování nového vozu na splátky, výkup starého užitkového vozidla či nákup na protiúčet.

U AC Dodávky si vyberete

V nabídce AC Dodávky jsou různé užitkové vozy jako sklápěče, pickupy, valníky, přívěsy, chlaďáky, vozy typu furgon atd. Pokud byste si z nich přesto nic nevybrali, lze se domluvit na dovozu konkrétního modelu ze zemí EU. Firma má osvědčené dodavatele po celé Evropě, takže vám bez problémů vyhledá, co potřebujete, doveze auto do ČR a zařídí věci spojené s dovozem. Existuje i možnost, že si auto v zahraničí vytipujete sami a firma vám ho za poplatek přiveze.

About The Author

Related Posts