Pokud jste fanda automobilů a také humoru, zcela jistě vám chyběla bývala trojice moderátorů Top Gear, Hammond, May, Clarkson, kteří se již navždy zapsali do dějin motoristických pořadů. Nyní přicházejí s novou show The Grand Tour, který měl nyní premiéru a který má u diváků velmi pozitivních ohlasů. A proč? Tak na to se nyní podíváme.

Samotný díl nese název Svatá trojice. Tou však není myšleno skromné moderátorské trio, ovšem vozy, které zde byly testovány. A nejednalo se jen tak o ledajaké stroje. Hlavními hvězdami byly totiž Ferrari LaFerrari, Porsche 918 Spyder a McLaren P1. Tyto tři mašiny se pak moderátoři pokusili porovnat a najít mezi nimi vítěze.

01_582ebd63b27e5

Díl však nabídl mnohem více. Clarkson otestoval MBW M2, který si dle své tradice dovolil velmi skromně označit za nejlepší emkový bavorák všech dob. A přestavit nám také novou testovací trať, která se nachází na bývalém vojenském letišti RAF Wroughton. Tento okruh Clarkson nazval Eboladrome, protože svým tvarem připomíná strukturu viru ebola.

09_582ebd6546579

První díl si pak u diváků stál velmi obstojně. 574 hodnotitelů tento pořad hodnotilo, a z nich 548 hodnotitelů dalo pořadu na Amazonu hned plný počet bodů. Lidé si pochvalovali především přítomnost humoru, skvělé hudby, dokonalých vozů a samozřejmě také staré dobré moderátory. A všichni se společně shodují na tom, že milovníci Top Gearu v předešlém formátu mohou jásat, protože The Grand Tour jde přesně v jeho stylu.

11_582ebd657e032

Jenže to je věc, která některým i vadí. Stěžují si na stále ten samý styl dokola, který podle některých dokáže dnes dělat každý. Jiní si zase stěžovali na samotný Amazon Prime, který se i s rychlým internetovým připojením sekal.

620_582ebd7a37464

Váš názor necháme zcela na vás. Připomínáme, že další epizody budou přicházet s týdenním rozestupem. Oficiálně pak bude služby Amazon Prime k dostání až v prosinci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup