Novému konceptu nejpopulárnějšího motoristického pořadu planety se prozatím nesetkala s příliš velkým nadšením u fanoušků. Ti to dávají najevo především sledovaností pořadu, která je velmi nízká a dokonce stále klesá. Proslýchá se však, že vše není v pořádku ani v samotném týmu Top Gearu.

Nový formát neoslovil
Nový formát pořadu bez oblíbeného tria moderátorů Clarkson, Hammond, May, se u diváků nesetkal s příliš velkým ohlasem. Začíná to být jasné s každým novým dílem, a to i přesto, že BBC má na pořad téměř neomezený rozpočet, díky kterému si může dovolit i nemožné. Ovšem nepřízeň diváků není to jediné, co pořad momentálně trápí.

Shlédněte také články na webech: cestovní magazín, pojištění, magazín o bydlení

Moderátoři si nerozumí
Na povrch se totiž začínají dostávat informace o tom, že napětí panuje i mezi samotnými moderátory. Ti jsou pro pořad životné důležití, protože na nich v podstatě stojí. Někteří diváci si již všimli, například poměrně nudných záběrů z hangáru pořadu, které jsou poměrně nudné. Vřískající Evans na nich příliš parády nenadělá, zejména pak v sepraných džínech a vytahaných svetrech, které vypadají jako ze sekáče.

Evans vs LeBlanc
Největší napětí však podle našich informací panuje mezi Evansem a LeBlancem, kteří se před kamerou objevují vůbec nejčastěji. Sám LeBlanc měl dokonce již prohlásit, že pokud se v druhé sérii bude Evans nadále angažovat, pak s ním produkce dál nemůže počítat. Mezi těmito muži panovalo napětí již od samotného začátku natáčení, ovšem všichni čekali na to, zda si celá věc sedne či nikoliv. Inu výsledek již známe a nejsme z toho bohužel příliš nadšení a nepřesvědčí nás ani časté objímání moderátorů, kterému příliš nevěříme.

Kdo to zachrání?
Kdo ovšem u diváků prozatím boduje je duo nejmladších a to Chris Harris a Rory Reid, kteří dávají pořadu tu starou dobrou šťávu. Jejich projev je velice přitažlivý a nejakčnější a jejich scény mají tu správnou dynamiku. Právě díky nim není pořad špatný, ale také ne nejlepší, a to je velká škoda.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Your email address will not be published.