S Evansem byly již delší dobu misky vah nakloněny špatným směrem. Nyní došlo k tomu, co si velké množství diváků nejznámějšího motoristického pořadu přálo. Evans v Top Gearu skončil.

Před nějakým časem jsme vás informovali o tom, že pořad Top Gear se potácí v problémech, které v podstatě začaly v momentě, kdy jej opustilo známé trio moderátorů. Ani nová řada seriálu se zcela novými moderátory příliš nepomohla, ba naopak. Nové díly se u diváků nesetkaly s příliš vřelým přijetím a ani mezi moderátory se nevytvořil moc láskyplný vztah.

Hlavní roli v pořadu měl převzít Chris Evans, který měl za úkol nahradit trojici moderátorů, což byl velmi těžký oříšek, v jehož rozlousknutí Evans naprosto pohořel. Kritika se na něj valila ze všech stran a výsledkem toho je Evansovo vyjádření na Twitteru, ve kterém oznamuje, že se s pořadem Loučí.

Evansovo vyjádření k odchudu z pořadu přišlo pouhý jeden den po odvysílání posledního dílu 23. série, ve které se noví moderátoři představili. Vyjádření z jeho strany bylo prosté: „Odcházím z Top Gearu. Dal jsem do toho to nejlepší, nebylo to dostatečné,“.

Podívejte se také na hudební magazín, magazín o cvičení a luxusní šperky

Pro Evanse to musel být pořádně náročný den, protože se v ten samý den zjistilo také to, že jej policie vyšetřuje ze sexuálního útoku, který měl být spáchán v devadesátých letech. Prozatím není vůbec jasné, kdo se ujme žezla moderování po něm, ani to kdo další stávající Top Gear opustí. Ne všichni totiž diváky nadchli, a někteří zas naopak nadchli, jako Chris Harris a Rory Reid.

Odchod Evanse byl způsobem divácky kritizované série, kterým se nelíbily obehrané myšlenky a málo nových nápadů. To mělo za následek nízkou sledovanost a kritiku, která povětšinou směřovala do Evanse, jakožto hlavní postavy celé této show. Většině z diváků vadilo především jeho vystupování. Hlavní postavou se tak nejspíše stane LeBlanc. K němu by tvůrci mohli přihodit Aniston a Perryho, přejmenovat pořad na Přátelé, a bude vystaráno.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Your email address will not be published.