Nová formát pořadu Top Gear diváky příliš neoslovil a dokonce došlo už i na vyhazovy moderátorů. Chuť si však již brzy napravíme díky nově chystanému pořadu jménem Grand Tour, ve kterém se nám představí staré dobré trio moderátorů Hammond, May, Clarkson, kteří jak se zdá stále zůstávají ve formě.

Poslední série pořadu Top Gear by se dala označit slovy nic moc. Konkurenční show, ve které se dočkáme odešlého tria z Top Gearu však slibuje mnohem větší zážitky. Trojice moderátorů vyrazila do Johannesburgu, tedy do Jižní Afriky, kde začala natáčet první záběry nové show přímo před publikem. A ohlasy jsou opravdu pozitivní. „Jediné, co mohu říci, je to, že pokud se vám líbil ten druhý pořad, který nebudu jmenovat, budete The Grand Tour milovat. Kluci nás rozesmívali, až jsme brečeli. Bylo tam všechno, co byste očekávali a něco navíc.“ Takto zní nadšená slova jednoho z přítomných fanoušků a druhý dodává: „Kluci jsou zpět a jsou lepší než jindy. Clarkson, Hammond a May jsou vzorec, který nelze nahradit!“10_578cb256d30dd

Zdali těmto slovům budete věřit či nikoliv necháme již na vás. Nicméně ten fakt, že je slavné trio zpět je nevyvratitelné, a kdo tuto partičku tří neotesaných Britů zná, je mu jasné, že to bude velké. Spoustu lidí si navíc bude potřebovat schladit žáhu po nepovedeném Top Gearu.08_578cb2568fac1

Můžeme se těšit na cestování po celém světě a v různých vozech, které budou řídit naši tři hrdinové. K tomu je bude doprovázet jejich osobitý humor a také velké pojízdné studio s obrovským stanem, který se výdy rozloží a ve kterém se budou natáčet pasáže přímo s diváky. Každá z epizod tak bude natáčena na úplně jiném místě a ta první bude právě z Johanesburgu. Těšit se však můžeme i na německý díl, USA a samozřejmě nebude chybět ani Velká Británie.

Zajímat vás mohou také dámské doplňky, chutné pokrmy nebo cestování Českem13_578cb2573caa3

Samotné vysílání pak začne na podzim a to na internetové službě Amazon Prime. Prozatím jsou jisté tři série, každá po 12 dílech.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Your email address will not be published.