V mnoha oborech podnikání je kvalitní vozový park téměř nezbytný. Je třeba jej pravidelně obměňovat, aby všechny použité užitkové vozy byly v dostatečně spolehlivé a neměly nadměrně velkou spotřebu. Způsobů obměn vozového parku je několik. Můžete si koupit nové dodávky, ale náklady na jejich pořízení jsou celkem značné a ne vždy jsou nové dodávky nezbytné. V mnoha případech lze navštívit bazar dodávek a nakoupit kvalitní ojeté dodávky za daleko nižší peníze, přičemž rozdíly proti novým dodávkám jsou minimální. Je ale třeba si vybrat prověřený bazar dodávek, abychom nebyli podvedeni. Proto si nyní představme společnost Auto Gruber prodávající ojeté dodávky a užitkové vozy již téměř 25 let.

Kvalita za dobré peníze

V nabídce bazaru najdete jen dodávky, které jsou ve vynikajícím technickém stavu. V mnoha případech jsou pro laika nerozeznatelné od nových vozů. Společnost prodávané vozy důkladně prověřuje z hlediska jejich původu i technického stavu, přičemž na původ vozidla dává 100% záruku. Nehrozí tedy, že byste odešli napáleni. Auto Gruber následně poskytuje i asistenci při administrativních úkonech (převod vozu do osobního vlastnictví).

Při zohlednění těchto skutečností jsou ceny prodávaných vozů jednoduše skvělé. Prodávané ojeté dodávky včetně jejich fotografie a ceny najdete na webových stránkách společnosti, tudíž si můžete udělat obrázek sami.

1

Obrázek 1 Tuto dodávku můžeme mít jen za 309 999 Kč.

Leave a Reply

Your email address will not be published.