Léto začíná být v plném proudu a krásné počasí je jako stvořené pro dobrodružnou cestu. Možná vás již napadlo, že by to tentokrát chtělo něco z jiného soudku a namísto klasické dovolené byste rádi vyzkoušeli cestu obytným vozem. Půjčovna a pronájem obytných aut nabízí klientům luxusní obytné vozy německých výrobců značek Hymer-Carado a Dethleffs, které vám zajistí veškeré pohodlí na cestách.

Před každým vypůjčením máme na starost především to, aby byly obytné vozy v naprostém pořádku a to nejen v obytné, ale i v motorové části. Vozy jsou vybaveny plynovým topením s boilerem, pro případ, že by se ochladilo. Pokud sháníte pronájem obytných aut Praha, které budou mít k dispozici také kuchyňský dřez a ledničku s mrazákem, i toto v našich obytných vozech najdete a můžete se pustit do kulinářských umění.

Obytné auto můžete řídit pouze za předpokladu, že je vám více než 21 let a také musíte mít praxi v řízení auta delší než tři roky. Plně chápeme, že je mnohdy těžké odhadnout, kdy budete moci obytný vůz vrátit a ne vždy se dokážete trefit do naší pracovní doby. Proto se za vyzvednutí či vrácení obytného vozu mimo pracovní dobu neplatí žádné zvláštní poplatky. Pronájem obytných vozů je ideální pro dobrodruhy, kteří chtějí zažít při cestování pocit svobody i komfortu zároveň. Vyrazte proto do světa s námi!

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.