Chcete si pořídit ojetý vůz, ale obáváte se možných rizik, s ním spojených? Hledáte spolehlivého prodejce, u kterého nebudete muset pochybovat o pravdivosti uvedených údajů nebo dokonce o původu vozidla? Pak můžete vyzkoušet pražský autobazar Auto Vyhybka, ležící v městské části Praha 9. Tento bazar svou serióznost a důvěryhodnost opravdu nebere na lehkou váhu.

Pro větší jistotu svých zákazníků Auto Vyhybka prodává vozidla se zárukou až 24 měsíců. Kromě toho u nich každý automobil, před tím, než jde do prodeje, prochází přísným a detailním procesem prověřování. Pozornost se při prověrce ubírá jednak na legální původ vozidla a jednak na jeho technický stav. K prověřování legálního původu odkupovaného vozidla je přitom využíváno služeb profesionálních společností Car Detect a Cebia.

Autobazar (link zde) se pyšní tím, že nabízí jen kvalitní vozy ve výborném technickém stavu a že si pečlivě vybírá, jaký automobil do prodeje uvede. V samotném prodeji se pak neomezuje pouze na konkrétní značky a automobily v jisté cenové kategorii, ale najdete zde vozidla všech druhů.  Na své si přijde jak zákazník shánějící auto do 20 tis. Kč, tak i zájemce o luxusnější vůz.

A co víc. Bát se nemusíte ani toho, že byste si pořídili automobil, se kterým ve výsledku nebudete moct vyjet. Všechny nabízené vozy totiž disponují platnou STK a EM.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.