Pokud byste se rozhlédli po českých silnicích, pak zjistíte, že vozidel značky Škoda tu najdete ze všech nejvíce. Je proto možné, že i vy, jakožto řidiči, jste této skupiny součástí. A jestli je cestování a řízení auta Vaším denním chlebem, jistě sami víte nejlépe, že auto potřebuje častý a pravidelný servis.

Sháníte-li servis škoda Praha, mohlo by Vás zajímat, co vše může být servisu součástí. Jedná se o kompletní záruční i pozáruční servis, dále špičkové mytí vozidla, kompletní zajištění STK i měření emisí Vašeho vozidla a v neposlední řadě vyjednávání s pojišťovnou při vyřizování pojistných událostí. Toto klienti oceňují, zejména z hlediska úspory času. Servis aut Praha zajišťuje také zabezpečení vozu proti odcizení. V případě přání klienta jsme schopni také půjčovat náhradní vozidla značek Fabia, Roomster, Octavia Combi a další.

Na provedenou servisní práci poskytuje servis aut Škoda velkou řadu slev. Zmiňujeme nyní šekovou knížku, která je na slevy velmi bohatá. Obsahuje totiž šeky nejen na jednotlivé servisní úkony vozidel Škoda, ale i na zakoupený materiál. Nepodceňte proto servis Vašeho vozidla, vždy jde totiž především o bezpečnost řidiče. S jakýmikoliv službami, pokud jde o servis aut Praha, jsme Vám maximálně nápomocni.

Leave a Reply

Your email address will not be published.