Přezouvání je jednou z nejčastějších starostí řidičů, kterou je třeba nezanedbávat. Přezouvání z letních pneumatik na zimní a naopak je důležité nejen pro případ, kdyby vás kontrolovala policie, ale zejména pro vlastní bezpečnost.

Většina prodejců se zaměřuje na prodej levných pneumatik a lidé si je často vyberou pouze kvůli nízké ceně. Ne každá pneumatika je pro vůz vhodná, rozdíly mezi jednotlivými značkami jsou velmi výrazné a potvrzují to nejen hodnocení samotných uživatelů, ale i testy pneumatik. Mnoho z nás vozí v autě celou rodinu a špatný výběr pneumatik může zbytečně ohrozit nejen nás, ale i naše nejbližší. Pro výběr je vhodné zvolit obchod, kde dokáží nabídnout pneumatiky, které v nezávislých testech dopadly nejlépe. Nejlepší poměr ceny a kvality najdete u prodejce Pneuok.cz, který je jedním z předních poskytovatelů prodávajících pneumatiky a alu kola.

a

Jak pneumatiky vybírat

Ne každý je specialistou na problematiku vozu, a proto vám ve výběru pomůže jednoduchý konfigurátor, ve kterém si nastavíte parametry vozu a následně se vám zobrazí všechny pneumatiky vhodné pro váš vůz. Stejným způsobem se vyhledávají i alu kola. Díky novinkám na portálu se dozvíte, jaké pneumatiky obstály v testech nejlépe.

Správný výběr pneumatik přímo ovlivňuje jízdní vlastnosti vozu, tedy jak se bude vůz na vozovce držet a jak bude reagovat na různé typy povrchů. Cenové rozdíly mezi jednotlivými značkami pneumatik bývají zanedbatelné, proto se vyplatí vybírat z toho nejlepšího. Pocit bezpečí je k nezaplacení a ať už bude zima jakákoliv, vždy se vyplatí, když je člověk připravený. Portál Pneuok.cz má natolik širokou nabídku, aby si zde vybrali i ti nejnáročnější řidiči a měli jistotu nejnižší ceny. Pokud ještě nemáte pneumatiky vybrané, nezahálejte a vyberte si renomované modely, se kterými dosáhnete bezpečnosti, lepších jízdních vlastností, ale i úspory.