Pokud vedete výrobní firmu s desítkami a desítkami zaměstnanců, jejich odívání není zrovna levnou položkou. Každým rokem vás může vyjít na desítky až stovky tisíc. Přesně proto je dobré vyhledat způsob, díky němuž ušetříte, aniž byste slevili ze svých nároků na kvalitu. Jak na to?

Nakupujete v maloobchodě?

Velká spousta majitelů výrobních firem dělá při odívání svých zaměstnanců ohromnou chybu – nakupují v běžných maloobchodních prodejnách (e-shopech). Ty jsou vhodné leda tak pro běžného člověka, ne pro podnikatele s velkými a pravidelnými odběry.

Přesně proto byste měli vyhledat spíše spolehlivý textil velkoobchod. Pokud se spolehnete na opravdu poctivého dodavatele, máte vyhráno.

Dobrým příkladem je třeba známý velkoobchod Xfer, který vám poskytne výhodnější ceny již několik málo minut po úvodní registraci zdarma. Stačí vám jen vyplnit přihlašovací údaje, zadat fakturační adresu, IČO a několik dalších detailů. Z dlouhodobého hlediska přitom nemusíte plnit minimální odběry, takže máte zcela volnou ruku.

Široký výběr a pokročilé služby

V nabídce zmíněné společnosti najdete trička, polokošile, mikiny, fleece, vesty, bundy, čepice, tašky, pracovní oděvy, a dokonce i sportovní oblečení. To vše v různých střizích, designech i materiálech.

Jako podnikatelé budete zajisté potřebovat i spoustu dodatkových služeb. Jejich výčet najdete na webových stránkách https://www.xfer.cz/sluzby. Po rozkliknutí se dočtete o možnosti nechat si zhotovit potisky nebo výšivky podle vašich přání (sítotisk, digitální potisk, nažehlování).

Jasným lákadlem je i zakázkové šití přesně na míru vašim zaměstnancům (nejdříve obdržíte vzorek k posouzení). Stejně tak počítejte s doručením objednávky až k branám firmy, takže se nemusíte vůbec o nic starat.

Leave a Reply

Your email address will not be published.