Nevíte, jaký dárek koupit pro obchodního partnera? My ano! Darujte mu investiční zlato. A nejenom jemu!

Příbuzní, nepostradatelní prodejci, klíčoví zaměstnanci ve firmě či zahraniční návštěvy. Ti všichni si určitě zaslouží, abyste jim projevili svou náklonnost. Alespoň občas. Uvidíte, jak si vás začnou vážit a nahlížet na vás jiným okem. Třeba méně kritickým.

Bez dárků se neobejdete

A jaký dárek pro ně zvolit? Firemní tužku? Diář? Těžítko? Kdepak, tyto dárky patří minulosti. Dnes se daruje něco úplně jiného. Třeba právě investiční zlato. Dar hodnotný a na úrovni. Dar pro každou příležitost. Dar, který rozhodně vzbudí pozornost. Chcete-li budovat a rozvíjet dobré mezilidské vztahy, bez dárků a pozorností se neobejdete. A zlato je pro tyto příležitosti ideální. Proč?

Zlatem inflaci navzdory

Z mnoha důvodů. Jedním z nich je jeho možné finanční zhodnocení. Dostanete-li se obdarovaný do finanční tísně, snadno tento dárek prodá. Dostane za něj minimálně jeho adekvátní hodnotu. Možná na něm ale i vydělá. I v době inflace, kterou na vlastní kůži už zažívá každý z nás. Zlato totiž jako jedna z mála komodit inflaci dobře odolává. V dlouhodobém horizontu si udržuje svou stálou hodnotu. Inflaci navzdory.

Zlaté medaile a mince

Cena zlatých slitků přitom začíná na 1500 korunách za kus. Budete-li se ale chtít hodně rozšoupnout, můžete za něj utratit i 3 miliony. Že tolik peněz nemáte a dali byste spíše přednost zlatu v nějaké diskrétnější podobě? V tom případě jsou pro vás ideální zlaté medaile a mince. Třeba s nějakou zajímavou rytinou. Spoustu pozoruhodných realizacích najdete třeba na e-shopu zlate-mince.cz.

Dárky k svátku i narozeninám

Má obdarovaný svátek? Darujte mu minci se jménem. Všechna česká i slovenská jména na zlaté mince vyrývá například Pražská mincovna. Sháníte dárek k narozeninám? V tom případě nechte na minci vyrýt jeho znamení zvěrokruhu. Přemýšlíte o dárku k promoci? Opět jím může být mince. Tentokrát na ni nechte vyrýt absolventův titul. V nabídce ovšem najdete i mince k výročí svatby či narození dítěte. Že byste si nevybrali? O tom pochybujeme. Podívejte se na stránky zlate-mince.cz a inspirujte se světem malých dárků velké hodnoty. Najdete tam originální dárky pro muže, ženy i děti. Uvidíte, jakou jim uděláte radost.

Leave a Reply

Your email address will not be published.