Všichni obyvatelé České republiky již zaregistrovali, jak ceny potravin i dalšího, převážně nezbytného zboží, v posledních měsících strmě rostou. Cena běžných nákupů je výrazně vyšší. A aby toho nebylo málo, stejně je tomu i u energií. Tlak na snižování emisí a snaha Evropské unie o přechod na ekologičtější zdroje by navíc vedly ke zdražování i bez inflace. V současné ekonomické krizi tak ani největší optimisté nevidí příliš radostné perspektivy. Finanční situaci nejedné domácnosti i firmy navíc výrazně poznamenala již v loňském roce opatření zavedená kvůli omezení šíření koronaviru. Velká část lidí se cítí frustrovaná, unavená a ve společnosti narůstají obavy z budoucnosti.

Pandemie ani inflace vás nemusejí srazit na kolena. Předpokladem je, že nakoupíte investiční zlato včas

Ve velkém ohrožení se právě teď ocitají ti, kteří si zodpovědně nastřádali rezervu pro případ nouze. Inflace může peníze velice rychle znehodnotit. Pokud máte úspory, měli byste je co nejrychleji vhodně investovat, jinak záhy zjistíte, že se váš finanční polštář nepříjemně ztenčil. Vyvarujte se však spekulativních investic. Tou pravou volbou je investiční zlato. Právě zlato je totiž jedinou opravdovou jistotou, na kterou se lidé na celém světě spoléhají po dlouhá staletí. A je nepopiratelným faktem, že z krizí, ke kterým došlo v minulosti, vždy vyšlo jako jednoznačný vítěz.

Cena zlata u některých obchodníků je až o deset procent nižší než na burze

Rádi byste si pořídili investiční zlato, ale nevíte, jak postupovat? Zjistěte ji, jaká je cena zlata na burze, a pak si projděte nabídky prodejců. Zjistíte, že někteří z nich nabízejí opravdu příznivou cenu. Nabízejí vám dvě možnosti. Žádná česká mincovna investiční zlato ve formě zlatých cihel nevyrábí. Mezi producenty světově uznávaných zlatých cihliček nepatří ani žádná slovenská mincovna.

Leave a Reply

Your email address will not be published.