Nissan připravuje druhou generaci svého městského SUV Juke. Ta nabídne modernější motory, atraktivní design i prostorný interiér.

Nový Juke

Model Juke je dnes v podstatě takovým automobilovým dědečkem, protože byl poprvé představen již v roce 2010 a velmi rychle se stal velice oblíbeným modelem. S přibývajícími lety však vozu začíná docházet dech a drtí ho mladší konkurenti. Proto se Nissan rozhodl, že jej generačně omladí.

O příchodu druhé generace se mluvilo již v roce 2016, ovšem dočkáme se až příští rok. Podle informací by měla být základem novinky platforma CMF-B, která vyniká nižšími náklady na provoz a také možností použití elektrického pohonného ústrojí.

Lepší každým coulem

Nová generace městského SUV nabídne prostornější interiér a to především pro cestující vzadu. Pod kapotou vozu se bude ukrývat zážehový litrový tříválec. Přeplňovaný benzínový čtyřválec o výkonu 144 kW a pak také vznětová patnáctistovka. Krom toho by se měla objevit také elektrická verze, která by měla disponovat i spalovacím motorem pro dostatečné množství elektrické energie pro baterie.

Design druhé generace modelu Juke má navazovat na první generaci a využívat některé z jejich výrazných prvků v čele s tvarovým řešením blatníků. Novinka by zároveň měla navazovat i na aktuální styl značky Nissan a také by měla rozvíjet koncept z roku 2015 jménem Gripzz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Your email address will not be published.