O oblibě vozidel z kategorie SUV není potřeba sáhodlouze mluvit. V současnosti je to naprosto běžné městské vozidlo, které přináší nezaměnitelný charakter, jež je řadě zákazníků sympatický. Kromě toho jsou tato vozidla u zákazníků spojena s pocitem většího bezpečí a samozřejmě nelze zapomenout také na vyšší posed a s tím spojený celkově lepší přehled o situaci v provozu.

Bojovník do městské džungle

Klasické SUV ale může být pro někoho přece jen až příliš velké. Také proto zde jsou takzvané městské crossovery, které spojují výhody SUV, a přesto nabízejí vozidlo s rozumnými vnějšími rozměry, se kterým ladně vklouznete na každé parkovací místo. Nová Škoda KAMIQ je tak ideálním parťákem pro každodenní boj v městských ulicích. To je zajištěno díky komfortním prvkům výbavy, jako jsou:

  • Nastavitelné tlumiče
  • Regulovatelný posilovač řízení

Tyto prvky mimo jiné ocení také zájemci, kteří mají rádi dynamickou jízdu. Také jim může pomoci nastavení vozidla tak, aby si jízdu opravdu užili. KAMIQ je jinak moderních technologií plný, protože je postaven na modulární platformě MQB AO. Co vše si dopřejete, to potom záleží na tom, do jak vybaveného vozu chcete investovat.

Překvapí cenou?

Samozřejmě asi každý zájemce o koupi nového vozu se zajímá o jeho cenu. A nutno podotknout, že cena Škody KAMIQ je velmi příjemná. Za základní motorizaci s motorem 1.0 TSI 70 kW zaplatíte 379 900 Kč. Jedná se o výbavu AMBITION. V této výbavě mimo jiné najdete moderní LED světla, a to jak u předních světlometů, tak u zadních světel. Samozřejmostí je už v základu řada asistentů zvyšujících bezpečnost. Pokud se rozhodnete pro silnější benzinovou motorizaci, máte zde ještě variantu 1.0 TSI 85 kW, a to s manuální nebo automatickou převodovkou. Následuje již dieselová motorizace, a to 1.6 TDI 85 kW, kde si rovněž můžete zvolit mezi klasickým manuálem a stále oblíbenějším automatem.

Leave a Reply

Your email address will not be published.