Spolu s rostoucími cenami veškerého zboží stále více lidí hledá možnosti, jak by se dalo ušetřit. Často však sahají po nekvalitních produktech, což se nakonec nevyplácí. Platí to také u počítačů a notebooků. Jestliže v jejich případě chcete ušetřit, nekupujte si klasické bazarové zboží, ale raději zvolte repasovanou výpočetní techniku.

Kouzlo repasovaných notebooků tkví nejen v nízké pořizovací ceně

Zcela nový počítač s dobrým výkonem dnes stojí klidně až desítky tisíc korun. A to je investice, kterou si ne každý z vás může dovolit. Zvolíte-li ale kupříkladu repasované notebooky HP, může vás jeden přístroj vyjít na sumu hluboko pod 10 tisíc korun.

Repasované notebooky zpravidla pocházejí z kanceláří a firem, jež se rozhodly pro nákup novějších modelů. Dochází u nich k důkladné kontrole funkčnosti. Když se objeví nějaká vadná součástka, technici ji vymění, potažmo opraví. Nejlevnější repasované notebooky HP občas mívají jen drobné estetické vady, což ale rozhodně nebrání v jejich užívání. Dále se zde objevují také modely se slabou baterií, ani to však není problémem, neboť nová baterie stojí pár set korun, navíc se dá notebook vždy zapojit přímo do elektrické zásuvky.

Tip na prodejce repasovaných zařízení

Při pořizování repasované výpočetní techniky si dávejte pozor na volbu prodejce. Dejte přednost osvědčeným firmám. K nim se nepochybně již dlouhá léta řadí Mali computer. V nabídce jejího internetového obchodu aktuálně najdete velké množství repasovaných notebooků HP, ale i dalších značek.

Repasované notebooky mívají záruku minimálně půl roku, leckdy je však prodloužena na dvojnásobnou dobu. Už jen tento fakt ukazuje, že se nejedná o špatnou investici. V případě značky HP pak jistě budete spokojeni s výkonem přístroje, i nejlevnější verze hravě zvládnou vše, co od notebooků běžní uživatelé vyžadují.

Leave a Reply

Your email address will not be published.