Vstřikovací ventil je velice důležitá komponenta motoru, kde je celý proces založený právě na přímém vstřikování paliva do spalovací komory motoru pod tlakem. Vstřikovací systémy poslední doby umí připravit optimální směs s ohledem na dnešní náročné požadavky spotřebitele – na hospodárnost provozu motoru, obsah škodlivých látek ve výfukových plynech, výkonové schopnosti motoru a s tím spojené dokonalé jízdní vlastnosti vozidla, které jsou tak důležitou součástí komfortu během jízdy.

Nevhodné, nekvalitní komponenty mohou značně ovlivnit moderní technologie přípravy směsi ke vstřikování do spalovací komory motoru. V horších případech dochází k rychlejšímu opotřebení motoru a s tím je spojená nutnost vynaložit další náklady na následný provoz vozidla.

Právě velmi kvalitní produkty výrobce BOSCH zabezpečí klidný průběh jízdy na plný výkon motoru. Dlouhá řada různých modelů aut od různých výrobců si s touto tryskou v motoru dobře rozumí. Palivová směs je vstřikována spolehlivě a bez problémů. BOSCH poskytuje své produkty jako originální komponenty světovým výrobcům značkových aut, ale zároveň je dodavatelem náhradních dílů v automobilovém průmyslu pro širokou veřejnost.

Vstřikování paliva je světově nejrozšířenější systém pro spalovací motory a nabízí mnoho výhod pro motory s nízkým výstupním tlakem. Nízkotlaké systémy jsou méně složité a cenově výrazně dostupnější než složité vysokotlaké systémy. Snadná údržba těchto produktů snižuje režii pro diagnostiku systému a hledání případné poruchy v motoru. Tyto trysky si hravě poradí i s méně kvalitním palivem, ve spalovacím procesu pak nedochází k o tolik výrazně většímu opotřebení materiálů než jako za použití méně kvalitních komponent v motoru.

BOSCH kvalitativně dosahuje špičky na trhu. Několikrát do roka přichází s inovacemi napříč celým svým portfoliem produktů. Vybíráme si ty nejlepší dodavatele náhradních dílů do trhu, proto můžeme nabídnout tu nejvyšší kvalitu, co je na trhu k dispozici. Vaše auto nemůže chtít lepší náhradní díly než BOSCH.

Článek byl poskytnut www.Autodoc.cz

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup