Před Vánocemi je třeba se předzásobit univerzálními poukazy od společnosti Allegria. Proč? Protože vám to v posledních pár dnech adventu může ušetřit mnoho vrásek, starostí a neklidu. Klikněte na www.firmanazazitky.cz/univerzalni-poukazya mějte pohodové Vánoce. Advent je doba klidu, pohody, punčování pod rozsvíceným stromkem na náměstí, zpívání koled či poslouchání dětských sborů, které celý podzim a v předvánočním čase pilovaly a trénovaly koledy a písně s vánoční tematikou. O tohle přeci nechcete a nemůžete přijít!

Pro pány jízda Hummerem…

Pro pány jakéhokoliv věku (nepočítáme-li nezletilce bez řidičského průkazu, i když i pro ty by tento zážitek mohl být zpestřením, pokud by za ně mohl řídit někdo jiný), má firma na zážitky připravené poukazy na jízdu Hummerem, americkým armádním vozidlem, které svými možnostmi a výkonem nepřestává fascinovat všechny znalce a obdivovatele moderní pozemské válečné techniky. I přes to, že se Hummery na našich cestách i necestách začínají objevovat čím dál více, zůstává stále tato aktivita a zážitek atraktivní, mnohdy nejen pro pány!

…anebo třeba Ferrari?

Po ropě, respektive po benzínu, pak voní i další ryze pánský zážitek, a sice jízda ve Ferrari. Mnohým se od předchozího zážitku neliší, přesto je však trochu z jiného motoristického soudku. Zatímco Hummerem se páni projíždějí spíše po lesních cestách a ve složitém terénu, Ferrari si motorističtí příznivci mohou užívat na moderních, rychlých a hlavně bezvadných silnicích a dálnicích. Milovníci rychlé, ba dokonce superrychlé jízdy si díky firmě na zážitky mohou užívat několik desítek minut nejen za volantem tohoto vozu, ale také při prohlížení a obhlížení všech dokonalých detailů vozu…

Leave a Reply

Your email address will not be published.