Autopotahy mají především ochrannou funkci. Naše sedačky chrání před poničením a opotřebováním. Autopotahy zabraňují znečištění a poškození sedaček. I při sebevětší opatrnosti dojde velmi často ke znečištění sedaček a jejich čištění bývá velmi nákladné. Do autopotahů se jednoznačně vyplatí investovat, protože kvalitní autopotahy jsou velmi odolné. Při výběru autopotahů se zaměřte na kvalitu materiálu. Navíc autopotahy nemusí být vůbec nudné. Můžete si vybrat autopotahy, které budou barevně ladit s vašim vozem.

Podle čeho vybírat nové autopotahy

Při výběru nových autopotahů máte hned několik možností volby. Zřejmě jste se někdy už setkali s tím, že jste potřebovali ochránit sedačku jednorázově. Typické je to pro ty z vás, kteří převáží zvířata. K těmto účelům slouží ochranné autopotahy. Velmi žádané jsou potahy univerzální. Ty jsou velmi dobře dostupné, ale bohužel ne vždy dokonale sedí. Univerzální potahy jsou vhodné pro méně náročnější zákazníky. Svou funkci splní, ale nejsou ideální volbou, pokud chcete, aby vám autopotahy dokonale sedly. Nejlepší volbou jsou autopotahy na míru. Jak už je z názvu patrné jsou tyto autopotahy určeny přímo pro daný model vozu. Výhodou je, že tyto autopotahy přesně odpovídají sedačkám, sedí naprosto dokonale a jsou vhodné také do vozů s bočními airbagy. Je pravdou, že za tyto autopotahy si připlatíte, ale na druhou stranu, platíte si za kvalitní materiál a výbornou ochranu sedaček. Navíc tyto autopotahy mají také dlouhou životnost.

Autokoberce nejsou jen designovým prvkem

Pokud chcete interiér vašeho vozu ochránit komplexně, investujte kromě autopotahů také do autokoberců. I zde si můžete vybírat z více typů a opět platí, že se jednotlivé typy liší také cenou. Pokud chcete levnější variantu, vyberte si gumové autokoberce, pokud vám nevadí připlatit si za vzhled a kvalitu, investujte do textilních autokoberců. Bohatou nabídku obou typů autokoberců najdete na stránkách www.vopi.cz/autokoberce/.

Leave a Reply

Your email address will not be published.