Neoriginální díly často vypadají na první pohled zcela nerozpoznatelně od dílů originálních. Ve většině případů jsou také mnohem levnější. Stejně tak vás vyjde levněji i práce v malých servisech bez jakékoliv specializace. Okrádáte se však o čas i o bezpečnost. Vozy po takovém servisu mohou skrývat nejrůznější vady, oprava nemusí proběhnout, jak by měla a vy ji proto absolvujete hned několikrát, ale bez úspěchu.

Foto: www.ath-tatra.cz

Prodlužte vozům životnost

Jestli ve své firmě máte nákladní a speciální vozy značek Tatra nebo Liaz, vezměte na vědomí, že jde o nejužívanější a nejoblíbenější vozy v Česku. A víte, proč tomu tak je? Protože jsou bezpečné, extrémně výkonné a jejich údržba není nákladná. Mají ale i spousty další výhod. Abyste všechny jejich přednosti zachovali, vyžadují profesionální servis a zejména originální díly. V opačném případě jim uberete na hodnotě, životnosti i jejich hlavních funkcích.

Profesionální služby a kvalitní náhradní díly

Kde ale najít prvotřídní servis a všechny potřebné náhradní díly na jednom místě? Třeba u firmy ATH, která má již třicetiletou působnost a zabývá se nejen prodejem originálních dílů, ale například také opravou motorů Tatra a Liaz, honováním válců Tatra či broušením a vyvažováním klikových hřídelí.

Dále lze vybírat také z:

  • kompletního sortimentu originálních dílů pro všechny typy vozidel Tatra a Liaz
  • repasovaných dílů
  • agregátů po generální opravě
  • sklápěcích koreb
  • sortimentu dílů značek Kolbenschmidt, Europalt, Motor Jikov, Hanácké železárny a pérovny a Frauenthal Automotive

Na e-shopu firmy ATH rovněž najdete i sekci výprodej, v níž se nacházejí další nezbytné díly k opravě nákladních vozů Tatra a Liaz. Pokud ale s opravou nebo servisem vozů Tatra či Liaz nemáte žádné zkušenosti, nechte si poradit od zkušených pracovníků firmy, kteří vám jsou k dispozici na telefonu i e-mailu.

META data

Titul: Kompletní sortiment dílů pro značky Tatra a Liaz

Meta popisek: Investujte do profesionálních služeb a nenechte se ošálit pochybnými servisy. Věnujte svůj čas a peníze jen tomu, co má opravdu smysl.

Leave a Reply

Your email address will not be published.