Příplatková výbava u některých výrobců zahrnuje skutečně velké zajímavosti. Ovšem někteří to s luxusním a drahým příplatkovým vybavením doslova přehánějí. Pojďme se podívat na ty nejzhýralejší výbavové prvky, jaké byly kdy nabízeny.

Když nevíte co s penězi

V našem výčtu rozhodne nesmí chybět Bentley. To ve svém modelu Bentayga nabízí zabudovanou jídelní sadu Muliner Hamper set. Ten zahrnuje lednici, porcelán, příbory a křišťálové skleničky. Dále plochu potaženou kůží, která slouží jako sedátko. Cena celé soupravy přijde na 587 tisíc korun.

Bentley nabízí také prvek, který nazývá rotující palubní deskou. Tato výbava je k dispozici u modelu Continental GT. Na palubní desce se otáčí panel, který obsahuje buď dotykovou obrazovku, chronometr s kompasem, analogové číselníky nebo dýha splývající se zbytkem desky. Tato nóbl blbůstka přijde na 147 tisíc korun.

Biometrická schránka je další zajímavůstkou, kterou nabízí Bentley. Ta je umístěna ve středovém panelu a je schopna odolávat násilnému vniknutí. Otevřít jí může pouze správný přiložený prst. Schrána je totiž vybavena biometrickým rozpoznáváním identity. Ideální způsob, jak ochránit své cennosti či svačinu.

A Bentley ještě jednou, tentokráte model Flying Spur. V něm můžeme najít mimo metrů kůže, která je v celém interiéru také speciální koberečky Ty jsou vyráběny z ostříhané vlny speciálně šlechtěných jehňat.

V naší přehlídce samozřejmě nesmí chybět ani značka Rolls-Royce, která například v modelu Cullinan nabízí chladničku, která je stvořená pro jediný účel – chladit šampaňské. Cestující tak mají možnost kdykoliv degustovat svůj oblíbený šumivý nápoj. Cena, která zahrnuje i sklenice vychází na přibližně půl milionu korun.

Hvězdná obloha na míru. Tak zní další vymoženost nabízená Rolls-Roycem. V případě zájmu si může dotyčný přibližně za 300 tisíc korun zakoupit hvězdnou oblohu ve voze, která bude přesně odpovídat hvězdám nad jeho bydlištěm.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Your email address will not be published.